Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

Satu_Saunavaha_1L_variton

Больше изображений

SATU SAUNAVAHA CLEAR 0,9L Teknos

Vesialuseline, naturaalset vaha sisaldav kaitseaine sauna puitpindadele.

Доступность: Есть в наличии

Special Price 8,65 €

Обычная цена: 11,00 €

 tk 

Подробности

SATU SAUNAVAHA moodustab mustust ja vett hülgava, kuid hingava kihi, rõhutades puidu naturaalset tooni. Sobib töötlemata ja ka varem vahatatud puitpindade katmiseks. Näiteks puidust seina- ja laepindade, saunalavade, aga ka pesu- ning muude ruumide puitlagede katmiseks.

Lõplik kile moodustumine ja tugevuse saavutamine võtab normaaltingimustes aega umbes 3 nädalat. Enne seda tuleb pindu hooldada ettevaatlikult neutraalse pesuvahendiga (pH 6-8), kasutades puhastuslappi või pehmet käsna. Pesuvahend ja mustus pühitakse ja/või loputatakse puhta veega. Vältige tugevat harjamist ja abrasiivsust ning järgige pesuaine tootja lahjendus- ja muid instruktsioone.

NB! Sauna võib kütta 1 päev pärast töötlemist, seda enne eelsoojendadades ja ventileerides

Kogukulu: 10 m2/L kattes ühe kihi siledal pinnal
Kuivamisaeg: tolmukuiv 0,5 h; ülevahatatav 1 h, kasutuskuiv järgmisel päeval
Värvus: värvitu
Kogus: 0,9 L
Värvimistingimused: üle +10 0C
 
Kasutamine:
Puhasta uued puitpinnad tolmust ja mustusest. Varem õlitatud, lakitud, vahatatud või saunakaitseainega töödeldud puitpinnad pese RENSA SAUNA pesuainega ja loputa korralikult veega. Seejärel testi toote nakkuvust.

Enne kasutamist sega korralikult läbi, toonitud toodet tuleb segada ka kasutamise ajal. Kanna pintsli või käsnaga 1 kiht leiliruumis või 2 kihti pesuruumi laepinnale. Tooni intensiivsus ja puidu imamisvõime selgita välja testvärvimise käigus. Nii imamisvõime kui ka kihtide arv mõjutavad tooni intensiivsust. Toodet võib vedeldada veega 5-20 mahu%, kui toon tundub liiga intensiivne.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Vahatamise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10 0C ning õhu suhteline niiskus alla 80%.

Säilitamisel vältida jäätumist!

Täpsemad kasutusjuhised leiad 
siit

Our Brand