Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

Satu_Laudesuoja_1L

Больше изображений

SATU LAUDESUOJA LAVAKAITSEÕLI 1L TEKNOS

Lõhnatu ja värvitu parafiiniõli sisaldav kaitseaine saunalavadele ja leiliruumidesse.

Доступность: Есть в наличии

Special Price 10,50 €

Обычная цена: 15,50 €

 tk 

Подробности

SATU LAUDESUOJA moodustab mustust ja vett hülgava, kuid hingava kihi, rõhutades puidu naturaalset tooni. Sobib töötlemata ja varem õliga töödeldud pindade kaitseks. Näiteks saunalavadele, töötasapindadele köökides, aga ka leiliruumide puidust lagede ja seinte töötlemiseks.

Peale töötlemist saab pindu puhastada neutraalse pesuvahendiga (pH 6-8), kasutades puhastuslappi või pehmet käsna. Pesuvahend ja mustus pühitakse ja/või loputatakse puhta veega. Vältige tugevat harjamist ja abrasiivsust ning järgige pesuaine tootja lahjendus- ja muid instruktsioone.

NB! Saun tuleb enne kasutuselevõttu eelsoojendada ja ventileerida!
 
Kogukulu: 10 m2/L kattes ühe kihi siledal puidul
Kuivamisaeg: tolmukuiv 1 h; ülevärvitav 2 h, kasutuskuiv järgmisel päeval
Värvus: värvitu
Kogus: 1,0 L
Värvimistingimused: üle +10 0C
 
Kasutamine:
Puhasta uued puitpinnad tolmust ja mustusest. Varem õlitatud, lakitud või saunakaitseainega töödeldud puitpinnad pese RENSA SAUNA pesuainega ja loputa korralikult veega. Seejärel lihvi pinnad täielikult puiduni puhtaks.

Enne kasutamist sega korralikult läbi. Kanna pinnale 1-3 korda (sõltuvalt imamisvõimest) pintsli, käsna või puhta lapiga. Eemalda üleliigne õli 30 minuti pärast.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10 0C ning õhu suhteline niiskus alla 80%.

Säilitamisel vältida jäätumist!

Täpsemad kasutusjuhised leiad
 siit
 

Our Brand