Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

Püstolivaht Penosil 750ml

Больше изображений

Püstolivaht Penosil 750ml

PENOSIL Püstolivaht on ühekomponentne õhuniiskuse toimel tarduv heade täiteomadustega polüuretaanvaht aerosoolballoonis. Vaht on kasutatav vahupüstoli abil. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega nagu puit, betoon, kivi, krohv, metall, PVC ja polüstüreen.
Madal järelpaisumine
Ei deformeeri konstruktsioone
Head täite- ja nakkeomadused
Suurepärane soojus- ja heliisolatsioon

Kasutusalad
Uste, akende, soojustusplaatide jm ehituskonstruktsioonide paigaldamine ja tihendamine.
Tühimike täitmine, läbiviikude tihendamine.
Soojus- ja heliisolatsioon.
Külmasildade mõju vähendamine.
Vaht ei nakku Teflon-, polüetüleen- ja silikoonpindadega. Tardunud liimvaht on UV- ja päikesevalguse suhtes tundlik ning vajab katmist sobiva läbipaistmatu hermeetiku, pahtli, värvi või muu materjaliga.

Доступность: Есть в наличии

4,90 €
 tk 

Подробности

Kasutustemperatuur: Õhutemperatuur kasutamisel: +5 °C kuni +30 °C. Ballooni temperatuur kasutamisel: +5 °C kuni +25 °C, parimad tulemused +20 °C juures.
Pinna ettevalmistus: Eemaldada pindadelt tolm, lahtised osakesed ja õli. Parema tulemuse saavutamiseks niisutada kuivasid pindasid. Kaitsta ümbritsevad pinnad paberi, kile või muu sobiliku materjaliga.
Kasutamine: Loksutada ballooni hoogsalt vähemalt 20 korda. Vahuballooni hoida püstises asendis ja keerata balloon püstoli külge, hoides ühe käega püstoli käepidemest ja teisega keerates ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks teisi inimesi. Ballooni ei tohi keerata püstolile nii, et balloon on ventiiliga allapoole, samuti ei tohi keerata püstolit ballooni peale. Pöörata balloon ventiiliga allapoole ja alustada paigaldamist. Vahu hulka reguleerida püstoli päästikuga. Vahu paigaldamisel mitmes kihis niisutada parema tulemuse saavutamiseks kergelt iga kihi vahelt. Üleliigne vaht lõigata ära alles peale vahu täielikku tardumist. Tardunud vaht on värvitav vesialuseliste värvidega.
Puhastamine: Tardumata vahu puhastamiseks pindadelt ja tööriistadelt sobib PENOSIL Premium Foam Cleaner. Käte, riiete ja vahupüstoli puhastamiseks tardumata vahust sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. Tardunud vaht eemaldada mehaaniliselt.
Värvus: Helekollane.
Pakend: 1000 ml aerosoolballoon, sisu 750 ml, 12 tk karbis.
Säilitamine: Garanteeritud säilivusaeg avamata pakendis, hoituna jahedas ja kuivas kohas temperatuuril +5 °C kuni +30°C, on 12 kuud. Aerosoolballooni ei tohi hoida temperatuuril üle +50 °C, soojusallikate läheduses ega otsese päikesevalguse käes. Ladustada ja transportida vertikaalses asendis.
Ohutus: Kasutada vaid hästiventileeritud ruumides. Kasutamise ajal mitte suitsetada! Vajadusel kasutada isikukaitsevahendeid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote etiketil ja ohutuskaardil (SDS).

Our Brand