Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

PENOSIL PREMIUM GUNFOAM 750ml

Больше изображений

PENOSIL PREMIUM GUNFOAM 750ml [12]

Ühekomponentne vähese järelpaisumisega professionaalne ehitusvaht nõudlikule ehitajale.
Vaht on aerosoolballoonis, kasutatav vahupüstoli abil, tardub õhuniiskuse toimel. Tardunud vaht on hea
temperatuuri ja heli isolaator. Vahul on väga head liimivad omadused. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega, välja arvatud „Teflon”, polüetüleen ja silikoonpinnad.
Tardunud vaht ei kannata UVkiirgust ja vajab katmist.
Kasutatakse uste ja akende paigaldamiseks, torude isoleerimiseks ja fikseerimiseks läbiviikudes, avauste ja tühimike täitmiseks ning heli- ja soojusisolatsiooniks.

Доступность: Есть в наличии

Special Price 4,50 €

Обычная цена: 6,46 €

6,00 € / l

8,60 € / l

 tk 

Подробности

Kasutamistingimused
Õhutemperatuur kasutamisel +5 °C kuni +30 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ballooni temperatuur kasutamisel +5 °C kuni +25 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ühendatavad pinnad peavad olema puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Tardunud vaht on vesialuseliste värvidega ülevärvitav.
Kasutusjuhend
Vahuballooni hoida püstises asendis, eemaldada adapteril olev kork ja keerata balloon püstoli külge, hoides ühe käega püstoli käepidemest ja teisega keerata ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks teisi inimesi. Ballooni ei tohi keerata püstolile nii, et balloon on ventiiliga allapoole või keerates püstolit ballooni peal. Peale püstoli kinnitamist loksutada ballooni vähemalt 20 korda, seejärel alustada tööd hoides püstolit tööasendis, ballooni põhi ülespoole. Aluspinda niisutada, sest vaht paisub niiskuse toimel. Eelnevalt niisutatud pind tagab parema tulemuse. Vahu kogust reguleerida püstoli päästikuga. Külmal ajal on vajalik enne tööga alustamist ballooni soojendada soojas ruumis või soojas vees, Soojendava vee või õhu temperatuur ei tohi ületada +30 °C. 
Värvus Helekollane.
Pakend 1000 ml aerosoolballoon, sisu 750 ml, 12 tk karbis.
Säilitamine Ballooni tuleb ladustada ning transportida vertikaalselt. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ladustada temperatuuril +5 °C kuni +30 °C. Aerosoolballooni ei tohi hoida temperatuuridel üle +50 °C, soojusallikate läheduses ega otsese päikesevalguse käes. Garanteeritud säilivusaeg avamata pakendis 18 kuud. 
 

Customers Who Bought This Also Bought

Выберите позиции для добавления в корзину покупок или выбрать все

Kan.kork 160 vk Wavin  oranž  PVC (EN1401)

Kan.kork 160 vk Wavin oranž PVC (EN1401)

Special Price 2,30 €

Обычная цена: 2,69 €

Kleepe-ja armeerimissegu Sakret BAK 25kg [48]

Kleepe-ja armeerimissegu Sakret BAK 25kg [48]

Special Price 6,95 €

Обычная цена: 8,50 €

     

Our Brand