Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

T2_v2

Больше изображений

Kaevupõhi Ø354/315 T2 (parem,vasak)160mm torule (Wavin 3041997)

Kaevupõhi Ø354mm. (hargmik) 160mm kanalisatsiooni ja sademeveetorule.
Materjal PP
Standard EN13598-2:
Toode ladustatav Tabasalu ja Antsla laos.

Доступность: Есть в наличии

72,00 €
 tk 

Подробности

Lubatud maksimaalne paigaldussügavus 6m.
Põhja paigaldusel jälgida kaevupõhja sees olevat voolusuuna tähist.
1.kaeviku põhi tuleb enne kaevupõhja paigaldamist tasandada, eemaldada suured ja teravad kivid, valmistada ette 10 cm liivatäidis. kaevupõhi asetatakse horisontaalselt 10 cm liivapadjale kaeviku põhjas. tagasitäitematerjalina võib kasutada ka reegleid jälgides kaevikust väljavõetud pinnast. kaevupõhja loodimisel tuleb silmas pidada põhja 15% kallet. läbivoolu puhul tuleb silmas pidada õiget voolusuunda.
2.üheseinaline gofreeritud tõusutoru lõigatakse vajalikku kõrgusesse kohapeal. lõikamiseks on sobivaim tööriist „väikese hambaga“ käsisaag. lõike peab tegema gofreeringu „laineharja“ pealt. Gofreeritud toru kõrgus peab olema projekteeritud kõrgusest 20-30 cm kõrgem. liigne osa lõigatakse ära peale süvendi täitmist ja tihendamist. 
3.Gofreeritud tõusutoru alumisse soonde tuleb paigaldada kaevupõhja tihend, mis on kaevupõhjaga ühes komplektis.
4. Gofreeritud tõusutoru paigalduse lihtsustamiseks tuleb enne kaevupõhi seest liugainega määrida ning seejärel lükata tõusutoru koos tihendiga kaevupõhja. tekkinud ühendus on hermeetiline 0,5 bar. kaevu põhjaga komplektis on õuhukesest plastist ajutine kaan, mis tuleb ka ajutiselt paigaldada gofreeritud torule, et kaitsta kanalisatsioonitorustikku järgneva monteerimise käigus.
5. kaevu ümbert tuleb kaevik pinnasega täita ja tihendada. täitma peab ühtlaste kihtidena kogu tõusutoru perimeetris. tihendatavate kihtide paksus ei tohi olla üle 30 cm. Pinna tihendus peab vastama kaevu asendile ja väliskoormuse tasandile. Vajalik on kindlustada pinnase täide, mis vastaks olemasolevatele pinnase-vee tingimustele ja välisele koormusele. soovitav on vähemalt minimaalne 92% pinnatäide (sP – Proktori standard) rohelises tsoonis, 95% sP vähese transpordikoormusega ja 98% sP suure transpordikoormusega teedel. kõrge pinnavee taseme tekkimisel võimaluse korral on soovitav suurendada tihenduseaset välistamaks kaevu ülestõstmist. 7. teleskoopadapteriga malmluukide kasutamisel tuleb teleskoobitihend paigaldada gofreeritud toru sees kõige kõrgemal asuvasse süvendisse. ühendamine toimub teleskoobi surumisel gofreeritud tõusutorussel
6.teleskoobitihend määritakse teleskoopluugi paigaldamiseks silikoonmäärdega ja paigaldatakse tõusutoru esimesse sisemisse faasi.Peale seda paigaldatakse teleskoopne rest või umbluuk.

Our Brand