Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

Hammerite_Hammered_Brown_750ml

Больше изображений

HAMMERITE HAMMERED PRUUN 750ML

Lahustipõhine, vasardatud pinnaviimistlusega metallikaitsevärv. Tagab pikaajalise roostekindluse ning vastupidavuse löökidele ja kriimustustele. Sobiv kasutamiseks nii sise- kui välistöödel.

Доступность: Есть в наличии

18,90 €
 tk 

Подробности

HAMMERITE HAMMERED sobib uute või varem värvitud mustmetallpindade, aga ka roostevaba terase, galvaniseeritud ja värvilisest metallist (vask, alumiinium vms) pindade viimistlemiseks. Näiteks: kandvad teraskonstruktsioonid, metallpostid, - piirded, -uksed, -väravad, vihmaveetorud ja –rennid, metallist aiamööbel, parkide või mänguväljakute inventar, metallist mahutid.
 
Kogukulu: 5 m2/L kattes 2-4 kihti, olenevalt töövahendist
Kuivamisaeg: puutekuiv 2 h; ülevärvitav 4 h, madalsurve pihustamisel ülevärvitav 15 minuti pärast
Värvus: hall
Läige: läikiv
Pinnaviimistlus: vasardatud
Kogus: 0,75 L
Värvimistingimused: üle +5 0C
 
Kasutamine:
Puhasta pinnad rasvast, õlist, mustusest ja roostest. Soovi korral kasuta puhastusvahendit Lavatio, loputades hoolikalt puhta vee või HAMMERITE VEDELDIGA ning lase kuivada. Mustuse eemaldamiseks võib kasutada ka survepesu. Pinnal olev valtsikiht või lahtine rooste eemalda kaabitsa, terasharja või pritspuhastusega. Parema tulemuse saavutamiseks on soovitav töödelda teraspind peale lahtise rooste eemaldamist roostemuunduriga KURUST.  Samuti tuleb pinnalt eemaldada nakke kaotanud vana värvikiht ning eelnevalt läikiva värviga kaetud pind lihvi parema nakke saamiseks matiks.

Raskete roostekahjustustega karedad pinnad kruntida metallikruntvärviga No.1 RUSTBEATER koheselt pärast pinna puhastamist ja korralikult kuivamist. Kruntvärvimisel jälgida, et kogu töödeldav pind oleks korralikult kaetud ning enne edasist töötlemist laske pinnal korralikult kuivada!

Enne kasutamist sega korralikult läbi.  Kanna pinnale pintsli või rulliga 2 kihti, madal- või kõrgsurvepihustiga 2-4 kihti (kõrgsurvel otsik 0,015“- 0,020“, rõhk 200 bar, pihustamisnurk 40°).  Värvirulliga värvimisel on lubatud lisada HAMMERITE VEDELDIT kuni 10% mahust, madal- või kõrgsurve pihustamisel kuni 15% mahust.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema +5…35°C (soovitavalt +18 ± 2°C) ning õhu suhteline niiskus alla 80%. Vältida värvimist tuulise ilmaga, samuti otsese päikese käes, kuna lahusti liigintensiivne aurustumine võib põhjustada ebaühtlase ja mittekvaliteetse värvikile tekke
 
Säilitada suletud taaras!

Our Brand