Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

download_v35

Больше изображений

Drenaazitoru 110x6000 SN8 augustus 120° (1055412)

PP ehitusdrenaažitorusid kasutatakse erinevate drenaažisüsteemide rajamiseks.
Torud on valmistatud polupropüleenist (PP).
Toru on augustatud pealtpoolt (poole ringi ulatuses 120°).
Rõngasjäikus SN8
Ladustatav toode Viimsi,Tabasalu,Antsla ladudes.

Доступность: Есть в наличии

14,27 €
 tk 

Подробности

Mida tuleb arvestada süsteemi paigaldamisel?
Hoone vundamendidrenaaži dreenitoru tuleb paigutada hoone kõrvale. Vajadusel võib dreeni paigutada ka hoone alla. Drenaažitoru põhi peab olema vähemalt 0,2 m allpool kuivendatava pinna alumisest äärest. See väldib vundamendialuse tühjaks uhtumist. Dreen peab paiknema külmumissügavusest madalamal. Väikese languga torude paigaldamine võib olla tülikas, eriti siis, kui ümbritsev pinnas on voolava iseloomuga ega talu hästi mehaanilist töötlemist. Peeneteraline moreen ja liiv võivad näiteks töötlemisel vibreerivate tööriistadega hakata voolama. Seetõttu tuleb taoliste pinnaseliikide puhul langu suurendada.
Kuidas süsteemi paigaldada?
Pärast kraavi kaevamist kontrollitakse, et põhi oleks ühtlane ning õige languga. Kraavi kaevamisel peab arvestama elamu vundamendi sügavust ja külmumispiiri (ca 1 m). Drenaažitoru peab olema ümbritsetud killustikuga, mille fraktsioon on 8 – 16 mm. Jälgida tuleb, et suuremad kivid ei paikneks vahetult vastu toru. Täite hulgas ei tohi olla ka betooni- ega muid ehitusjäätmeid. Et hoida maja konstruktsioone täielikult kuivana, peab ka maja vundament olema ümbritsetud killustiku või spetsiaalse isolatsioonimaterjaliga.
Drenaažitoru vee vastuvõtuvõime väheneb, kui kasutada peeneteralist täitematerjali. Süsteemi paigaldamist tuleks alustada kõige kaugemast ja kõrgemast punktist. Drenaažitoru lang peab olema umbes 5 cm 10-meetrise lõigu kohta. Ümbritsev täitematerjal tuleb lisada kohe pärast torude paigaldamist, et vältida drenaažikonstruktsiooni kahjustusi või õigest asendist nihkumist. Torustiku alla peab jääma vähemalt 10 cm kruusa ja peale 20 cm

Customers Who Bought This Also Bought

Выберите позиции для добавления в корзину покупок или выбрать все

Drenaazitoru 110x3000 SN8 augustus 360° (1003576)

Drenaazitoru 110x3000 SN8 augustus 360° (1003576)

9,41 €
       

Our Brand