Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

Bauroc plokk Element 150x400x600 [40]

Больше изображений

Bauroc plokk Element 150x400x600 [40]

Vaheseinaplaadid bauroc ELEMENT on valmistatud poorbetoonist kuivtihedusega 475 kg/m³ ja survetugevusega fb=3,0 N/mm². Plaate toodetakse nelja erineva laiusega (150 mm; 100 mm; 75 mm, 50 mm).

Vastavus ja kuju
bauroc ELEMENT vaheseinaplaadid on I kategooria müüriplokid, mis vastavad Müürikivide harmoniseeritud standardi nõuetele ja on varustatud CE-märgisega. Tegemist on siledapinnaliste risttahukakujuliste müürikividega.

Alusel 40tk
9.6 m²/alusel
tk/m² 4.17
liimi kulu 2.6 kg/m²

KUNA TOODE ON PAKENDATUD ALUSELE, LISANDUB TELLIMUSELE ALUSE HIND!

Доступность: Есть в наличии

5,71 €
 tk 

Подробности

Kasutusvaldkond
bauroc vaheseinaplaadid on ette nähtud hoonesiseste mittekandvate vaheseinte ehitamiseks nii kuivades kui ka niisketes ruumides. Kui on täidetud vastavad konstruktiivsed nõuded, võib vaheseinaplaate kasutada ka kandvate konstruktsioonide ehitamisel. Mitmekihilised bauroc ELEMENT vaheseinad rahuldavad ka korterite vahelistele seintele esitatavaid heliisolatsiooni nõudeid. Tänu heale tulepüsivusele sobivad väga hästi igasuguste šahtide (lifti-, toru-, kaabli- jne.) kinniehitamiseks. Valmis seinad on lihtsad viimistleda – kohe plaatimis- ja pahteldusvalmis.

Paigaldus
Tänu suurtele mõõtmetele kerkivad bauroc ELEMENT vaheseinad kiiremini kui mistahes muud plokk või kiviseinad. 1m² seinas on vaid 4,2 vaheseinaplaati.
Vaheseinaplaadid on ette nähtud paigaldamiseks õhukesel nn. liimvuugil, mida võimaldab plaatide sile pind ja täpsed mõõtmed. Liimvuugid kivistuvad kiiremini ja annavad seinale suurema tugevuse ning jäikuse.
Vaheseinaplaatide paigaldamisel kasutatakse bauroc vaheseinaplaadiliimi (peenmört) mille survetugevus on ≥10 N/mm². Müüritise kõik horisontaal- ja vertikaalvuugid peavad olema korralikult liimiga täidetud ning vuugid ei tohi olla õhemad kui 1 mm ja paksemad kui 3 mm. Parima lõpptulemuse saavutamiseks soovitame igat teist vuuki armeerida ja värvi alla viimistlemisel tasanduskihtides kasutada armeerivat võrku.
 

Our Brand