Корзина
cart
товар - 0,00 €

Ваша корзина покупок пуста.

Итого
0,00 €

Clay_Mortar_we_care

Больше изображений

Ahjusegu Weber Clay Mortar 25kg

Kasutatakse põletatud telliste ladumiseks, tulekolde kere ja korstnate ehitusel siseruumides. Ei sobi välistingimustesse.

Доступность: Есть в наличии

Special Price 7,63 €

Обычная цена: 8,54 €

0,31 € / kg

0,34 € / kg

 kott 

Подробности

Aluspind

Tellised peavad olema kuivad ja niiskust imavad

Segu valmistamine

25 kg kott Ahjusegu segada 4-4,5 liitri puhta veega. Segu segamine toimub kahes jaos nii, et segamise aeg vabalangemisega segistis on 6..8 minutit ja sundsegistis 4..5 minutit. Seejärel lastakse segul seista 10..15 minutit ja segatakse uuesti. weber Ahjusegu kasutusaeg on 2..3 tundi vee lisamisest.

Tööde teostamine

Ahju ladumiseks kasutatavad põletatud tellised laotakse 10..13 mm paksuse vuugiga. Kuna weber Ahjusegu on suhteliselt pehme ja elastne, siis jäetakse ladumisel tavaliselt u 15 mm sügavuselt vuugid tühjaks. Järelvuukimine müürivuugiseguga tehakse u 2 nädala möödudes. Enne järelvuukimist peab küttekolle olema korra köetud – nii saavutatakse parima püsivusega vuugid. Täiendava välisvoodriga küttekolle laotakse täisvuugiga ja eraldi seisev vooder müüriseguga weber M100/600 või weber Värvilise müüriseguga. Suitsugaasidega kokkupuutuvad sisepinnad tuleb tihendada ja puhastada niiske käsnaga. Pinnad peavad olema võimalikult siledad, lohud täidetakse ja üleliigne segu eemaldatakse. Lõõri kanalites olevad teravad nurgad ümardatakse. Saviseguga müürides peab mördi, telliste ja õhu temperatuur olema töötamise ajal ja 5 tööpäeval pärast seda minimaalselt +5°C. Katusest väljaulatuv korstnaosa laotakse tavalise müüriseguga weber M100/600.

Säilitamine

Segu säilib suletuna kotis kuivas kohas kuni 12 kuud. Ehitusobjektil ladustatakse segukotid alustele, mitte maapinnale. Kotid kaitsta sademete eest (näiteks varikatus).

Customers Who Bought This Also Bought

Выберите позиции для добавления в корзину покупок или выбрать все

Kipsplaat Gyproc GTS9 9x1200x2700 tuuletõkkeplaat

Kipsplaat Gyproc GTS9 9x1200x2700 tuuletõkkeplaat

13,32 €
       

Our Brand