ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

tecnonicol_carbon_v1

Rohkem vaateid

XPS Carbon Prof 50mm 580x1180mm 5,47m2/pk

XPS Carbon Prof 50mm 580x1180mm 5,4752m2/0,274m3/pk.

Ekstrudeeritud vahtpolüstürool (XPS).
TECHNONICOL CARBON kujutab endast ühtlaselt paiknevate suletud mullikestega soojustusmaterjali.

Saadavus: Jah

Special Price 27,50 €

Tavahind: 32,35 €

 pakk 

Info

Toote kirjeldus

Materjalil on rida olulisi omadusi nagu väike soojusjuhtivus ja veeimavuse puudumine, mis võimaldavad kasutada materjali ka pööratud katustel. Materjali tugevus lubab seda kasutada suurtele koormustele allutatud katustel nagu katuseterrassid või katusele rajatud autoparklad. Ekstrudeeritud polüstüreeni kasutamine pikendab oluliselt kogu isolatsioonisüsteemi kasutamisaega, olgu siis tegemist katuse- või vundamendikonstruktsiooniga.

Materjali valmistamiseks kasutatakse ekstrudeerimismeetodit (surumine kindlal temperatuuril läbi konkreetse ristlõikega avade). Plaadid on ühtlase struktuuriga, mullikeste diameeter on kuni 0,2 mm. Valmistatakse polüstüreenigraanulitest, mis segatakse kõrgel temperatuuril ja rõhu all läbi vahustava ainega.

Materjali kasutamine on lihtne ja mugav ning selle paigaldamine ei nõua kalleid ega keerulisi seadmeid.

Kasutusala

Kasutatakse kõigi piirdekonstruktsioonide (katused, vundamendid, põrandad, keldrid ja isegi fassaadide sokliosad) soojustamiseks.

TECHNONICOL CARBON ECO, TECHNONICOL CARBON PROF Kasutatakse pööratud katuste, kasutatavate katuste ja traditsiooniliste katusekonstruktsioonide soojustamiseks. Sobib kasutamiseks ka fassaadikrohvimissüsteemi paigaldamisel auru mitteläbilaskvale seinamaterjalile (vajalikud on TECHNO kivivillast vahetükid). Võib kasutada lodžade ja rõdude konstruktsioonides.
TECHNONICOL CARBON ECO Vundamentide ja keldriruumide, köetavate põrandate ja maapinnale paigaldatud põrandate soojustamiseks ning külmasildade isoleerimiseks paneelehituses.
TECHNONICOL CARBON SOLID Külmutuskambrite põrandate, liuväljade, kasutatavate katuste, maanteede ja raudteede soojustamiseks.
TECHNONICOL CARBON ECO SLOPE Katusekalde kiireks ja lihtsaks rajamiseks.
TECHNONICOL CARBON ECO FAS Krohvitud fassaadikonstruktsioonide soojustamiseks, soklite soojustuskihiks.
TECHNONICOL CARBON ECO DRAIN Seinaäärne drenaaž ja vundamendikonstruktsiooni lisasoojustus. Kasutatakse ka pööratud katustel vee äravoolu parandamiseks.

Paigaldamine

Katused: materjali saab kinnitada pinnale mehaaniliselt, kasutades vastavaid kinnitusvahendeid. Pööratud või kasutatavale katusele võib paigaldada vabalt, sest kaetakse hiljem ülemiste kihtidega. Võimalik on kinnitada ka külmale liimivale mastiksile (väikese kaldega katustel).

Fassaad: fassaadi sokliosa soojustamiseks võib kinnitada liimisegu või spetsiaalse liimiva mastiksiga, võimalik on ka mehaaniline kinnitamine.

Vundament: piisab materjali kinnitamisest vertikaalpinna külge spetsiaalse liimiva mastiksiga (TECHNONICOL № 27), seejärel puistatakse vundament nagu tavaliselt pinnasega kinni.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Mootorsaag MTD GCS 4100/40

Mootorsaag MTD GCS 4100/40

Special Price 148,00 €

Tavahind: 155,93 €

OSB-3 plaat 18x1250x2500mm

OSB-3 plaat 18x1250x2500mm

Special Price 14,89 €

Tavahind: 17,41 €

Kipsplaat GN13 2500x1200x13

Kipsplaat GN13 2500x1200x13

Special Price 5,39 €

Tavahind: 6,18 €

   

Our Brand