ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

PS_411_AquaBalance

Rohkem vaateid

Weber.ton 411, valge AquaBalance silikoonvaikvärv 15L

Weberton 411 AquaBalance silikoonvärv on sammaldumise, seente- ja vetikatevastane fassaadivärv, mis sobib nii uute kui vanade krohvfassaadide jt mineraalsete aluspindade värvimiseks. Tänu kõrgele silikoonvaik-sideaine sisaldusele on värv väikese veeimavusega ja suure veeaurujuhtivusega - see garanteerib värvitud pinna puhtuse, nägususe ja pikaealisuse. Tegemist on nö "isepuhastuva" fassaadivärviga.
Toode on osa AquaBalance sarjast, mis on Weberi ainulaadne vetikate- ja (hallitus-) seente vastane tehnoloogia, kus värvitud pind reguleerib ise oma niiskuse tasakaalu. Kuiv fassaad püsib kauem puhtana. Mikrofloora vajab eluks mustust, soojust ja niiskust. AquaBalance tehnoloogiaga krohvid ja värvid kuivavad tavapärastest lahendustest tänu kapillaaraktiivsele pealispinnale kiiremini ja seda olenemata tingimustest (päike, tuul, õhutemperatuur jne).

Saadavus: Jah

118,50 €

7,90 € / l

 tk 

Info

Tehniline info:
Toon: Valge
Pakend: 15 L ämber
Säilivusaeg: 12 kuud suletud originaalpakendis. Kaitsta külma eest.
Kulunorm ja kattevõime: 0,35 l/m² - ca 40 m² / 15 l (2 kihti)
Veeauru difusioonitakistus (DIN EN 1062-1): V1, Sd [m] <0,14
Veeimavus (DIN EN 15824): (W2, <0,5 kg/m² ⋅ √ h) (>0,1 kg/m² ⋅ √ h)
Läikeaste: G3, matt
Täitematerjali suurus: S1, peen, <100 µm
Tihedus: 1,3...1,5 g/cm³
Sideaine: Silikoonvaik-emulsioon, polümeerdispersioon
 
 
Kasutusjuhend:
ENNE KASUTAMIST:
weberton 411 AquaBalance silikoonvärv sobib erinevate dispersiooni-baasil krohvide katmiseks nagu silikoonkrohvid, siloksaankrohvid, dispersioonkrohvid või silikaatkrohvid. Samuti sobib toode ka erinevatele mineraalsetele aluspindadele nagu mineraalsed lubitsement või tsementkrohvid ning betoon, tellis jmt. Aluspind peab olema puhas, tugev, kuiv ja mahupüsiv. Enne värvimist tuleb aluspind vajadusel puhastada vanast lubivärvist, nõrgast tsement- või lubitsementvärvist ja täielikult orgaanilisest pinnakattest. Nõrk ning kahjustunud aluskrohv eemaldatakse ja tehakse krohviparandused. Betoon- või krohvitud aluspind peab olema enne värvimist kuivanud minimaalselt kaks nädalat. Ei sobi tugevate betoonpindadele tehniliseks värviks (kui on nõutud spetsiaalsete betoonikaitsevärvide kasutamist; vt webertec 771). 
TÖÖJUHISED:
Värvi pinnale kandmiseks sobivad pikema karvaga villane värvimisrull,  värvimishari ja pintsel. Reeglina varvitakse fassaadi kahe kihis. Esimest kihti tuleb veega lahjendada ca 10%. Teine kiht lahjendatakse veega kuni 5% või kasutatakse lahjendamata kujul. Enne teise kihi peale kandmist peaks esimene kiht vähemalt 12 tundi kuivama. Jätkukohad teha märg-märjale, et ülekattetriibud hiljem välja ei kumaks. Teise kihi kuivamisaeg on normaaltingimustel umbes 24 tundi, madalam temperatuur ja kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamist.
JÄRELHOOLDUS:
Valmis värvipinda tuleb kaitsta otsese päikese, vihma ja tuule eest vähemalt 24 h peale töödega lõpetamist. 
OHUTUSTEAVE:
Enne segu kasutamist peab tutvuma tootejuhendiga ning teostama tööd vastavalt ettekirjutusele. Kasutaja peab olema valmis tõestama, et järgis kõiki toodet puudutavaid juhendeid. 
 

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Vihmaveetoru Ruukki 90mm pikkus 4,0m

Vihmaveetoru Ruukki 90mm pikkus 4,0m

51,60 €
Toru kinnitusklamber Ruukki 90mm kiviseinale

Toru kinnitusklamber Ruukki 90mm kiviseinale

3,30 €
Põlv Ruukki 90mm 70°

Põlv Ruukki 90mm 70°

7,00 €
Vihmaveetoru Ruukki 90mm pikkus 1,0m

Vihmaveetoru Ruukki 90mm pikkus 1,0m

14,00 €
 

Our Brand