ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

weberpas_481_AB_v6

Rohkem vaateid

Weber.pas 481, valge AquaBalance 2,0mm K silikoonkrohv 25kg

Weber.pas 481 valge AquaBalance on silikoonsideainel kõrge kvaliteediga dekoratiivkrohv fassaadide viimistlemiseks. Tegemist on "tera-tera kõrval" ehk scratch-struktuuriga hõõrdkrohviga.
Toode on osa AquaBalance sarjast, mis on Weberi ainulaadne vetikate- ja (hallitus-) seente vastane tehnoloogia, kus krohvipind reguleerib ise oma niiskuse tasakaalu. Kuiv fassaad püsib kauem puhtana. Mikrofloora vajab eluks mustust, soojust ja niiskust. AquaBalance tehnoloogiaga krohvid kuivavad tavapärastest lahendustest tänu kapillaaraktiivsele pealispinnale kiiremini ja seda olenemata tingimustest (päike, tuul, õhutemperatuur jne). Toode ei sisalda biotsiide.

Saadavus: Jah

80,80 €

3,23 € / kg

 tk 

Info

Tehniline info:
Toon: Valge
Pakend: 25kg ämber
Säilivusaeg: 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ja suletud pakendis, kaitstuna päikese ja külma eest.
Tera suurus: 2mm
Kulunorm ja kattevõime: 3,5kg/m² - ca 7,1 m² / 25kg
Veeauru difusioonitakistus: V1, Sd [m] <0,14
Veeimavus (DIN EN 15824): W2, <0,5 kg/m² ⋅ √ h
Maksimum veeimavus: 650g/ m²
Kuivamine 20 °C, 65% õhuniiskuse juures, 18 h: 450 g/m²
Nakketugevus: ≥0,3 Mpa
Sideaine: Silikoonvaik-emulsioon, polümeerdispersioon
Lisandid: Kvaliteetsed pigmendid, ained hüdrofoobsete omaduste suurendamiseks, lisandid paremate töötlemisomaduste andmiseks ja aluskrohvi külge nakkumiseks.
 
 
Kasutusjuhend:
ENNE KASUTAMIST:
Aluspind peab olema sile, tugev, kuiv ja puhas. Vana värv, nõrk ning pehme aluskiht tuleb eemaldada. Suuremate ebatasasuste krohvimiseks tuleb kasutada vastavat täitekrohvi. Enne paigaldamist on vaja aluspind kruntida spetsiaalse kvartsliiva sisaldava universaalse nakkekrundiga weberprim 403. Kruntimine ei ole vajalik polümeerse armeerimismassi webertherm 377 viimistlemisel, kui viimistluskrohvi toon ei erine oluliselt armeerimissegu toonist (webertherm 377 värvitoon on naturaalvalge).
TÖÖJUHISED:
weberpas 481 AquaBalance on koheselt kasutusvalmis hõõrdkrohv, mis kantakse pinnale terasliibiga ja lõplik viimistus tehakse plasthõõrutiga. Et vältida töövuuke, tuleks terve fassaadipind viimistleda korraga ja üleminekud teha märg-märjale meetodil. Kui see ei õnnestu, on soovitatav töö- ja üleminekuvuugid kavandada vähem nähtavatesse kohtadesse. Enne weberpas 481 AquaBalance pinnale kandmist tuleb see ämbris hoolikalt läbi segada, kuna ladustamise ja transpordi ajal võib segu ämbris separeeruda. Segamiseks kasutada trelli ja visplit. Segamisaeg on u 2 minutit. Oluline on teha üles-alla liigutusi, kuna tera vajub ämbri põhja. Segamise ajal ja enne seinale kandmist tuleb jälgida, et toonimispigmendid oleks ühtlaselt segunenud.
JÄRELHOOLDUS:
Värskelt krohvitud pinda kaitsta intensiivse päikse, tugeva tuule ja sademete eest. Peale krohvimistööde lõppu võib pinna soovi või vajaduse korral üle värvida näiteks samuti AquaBalance tehnoloogial põhineva silikoonvärviga weberton 411 AquaBalance. Värv kantakse pinnale kahes kihis. Samuti on värvimine lubatud ja soovitatav krohvfassaadi värskendamiseks. Üldjuhul on see vajadus olenevalt keskkonnast ja hooldusest iga ca 10...15 aasta tagant. Värsket krohvfassaadi on lubatud regulaarselt pesta. Selleks võib kasutada nt jooksvat vett ja harja. Kõrgsurvepesurid ei ole soovitatavad, kuna otsekontaktis võib see krohvikihti lõhkuda.
OHUTUSTEAVE:
Enne segu kasutamist peab tutvuma tootejuhendiga ning teostama tööd vastavalt ettekirjutusele. Kasutaja peab olema valmis tõestama, et järgis kõiki toodet puudutavaid juhendeid.

Our Brand