ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Weber.pas 471, valge AquaBalance siloksaankrohv 1,5 mm K, 25kg

Rohkem vaateid

Weber.pas 471, valge AquaBalance siloksaankrohv 1,5 mm K, 25kg

weberpas 471 AquaBalance on valge viimistluskrohv, mis sobib nii uute kui vanade majade viimistlemiseks. Tänu polüsiloksaan-sideainele on weberpas 471 AquaBalance tugev, püsiv ning veeauru läbilaskev ega märgu. AquaBalance tehnoloogia garanteerib krohvi kiire kuivamise pärast märgumist (vihma) ning seeläbi fassaadi puhtuse ja püsivuse paljudeks aastateks. Tegemist on hõõrdkrohviga, mis kantakse pinnale terasliibiga ja lõplik viimistus tehakse plasthõõrutiga.
Toode on osa AquaBalance sarjast, mis on Weberi ainulaadne vetikate- ja (hallitus-) seente vastane tehnoloogia, kus krohvipind reguleerib ise oma niiskuse tasakaalu. Kuiv fassaad püsib kauem puhtana. Mikrofloora vajab eluks mustust, soojust ja niiskust. AquaBalance tehnoloogiaga krohvid kuivavad tavapärastest lahendustest tänu kapillaaraktiivsele pealispinnale kiiremini ja seda olenemata tingimustest (päike, tuul, õhutemperatuur jne).

Saadavus: Jah

69,41 €

2,78 € / kg

 tk 

Info

Tehniline info:
Toon: Valge
Pakend: 25kg ämber
Säilivusaeg: 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ja suletud pakendis, kaitstuna päikese ja külma eest.
Kulunorm ja kattevõime: 2,9kg/m² - ca 8,6 m² / 25kg
Veeauru difusioonitakistus: V1, Sd [m] >0,14
Veeimavus (DIN EN 15824): W2, <0,5 kg/m² ⋅ √ h
Maksimum veeimavus: 650g/ m²
Kuivamine 20 °C, 65% õhuniiskuse juures, 18 h: 450 g/m²
Nakketugevus: ≥0,3 Mpa
Sideaine: Polüsiloksaan, polümeerdispersioon
Lisandid: Kvaliteetsed pigmendid, ained hüdrofoobsete omaduste suurendamiseks, lisandid paremate töötlemisomaduste andmiseks ja aluskrohvi külge nakkumiseks.

Kasutusjuhend:
KASUTUSKOHT:

Kasutatakse vanade ja uute fassaadide kõrgkvaliteetseks viimistlemiseks.
Tänu hüdrofoobsetele omadustele sobib siloksaankrohv kasutamiseks ekstreemsetes tingimustes (nt teede ääres, metsade/taimestiku läheduses jne). Tänu bioloogilise määrdumise vastastele lisanditele ei ole see siloksaankrohv soodsaks kasvulavaks erinevale mikrofloorale (vetikad ja seened). Krohvi kasutatakse WeberTherm ja WeberMin fassaadisoojustussüsteemide viimistluskihiks.
ALUSPIND:
Aluspind peab olema sile, tugev, kuiv ja puhas. Vana värv, nõrk ning pehme aluskiht tuleb eemaldada. Suuremate ebatasasuste krohvimiseks sobib weber IP18, väiksemate ebatasasuste korral sobib tasandamiseks webertherm 310. Enne dekoratiivkrohvi weberpas 471 AquaBalance peale kandmist tuleb krohvitav pind eelnevalt kruntida weberprim 403-ga. Kruntimine ei ole vajalik polümeerse armeerimismassi webertherm 377 viimistlemisel, kui viimistluskrohvi toon ei erine oluliselt armeerimissegu toonist (webertherm 377 värvitoon on nn naturaalvalge).
TÖÖDE TEOSTAMINE:
Enne tööde alustamist tuleb valmis seada krohvisegu. Kuna transportimise käigus tekkiva vibratsiooni toimel erinevad koostisosad separeeruvad, on oluline krohvisegu korralikult läbi segada. Vispliga segamisel piisab paariminutiliselt korralikult segamisest. Oluline on teha üles-alla liigutusi, kuna tera vajub just ämbri põhja. Krohvisegule muude lisaainete juurde segamine on keelatud, kuna see võib kahjustada krohvi nakkeomadusi ning vastupidavust.
weberpas 471 AquaBalance on hõõrdkrohv, mis kantakse pinnale terasliibiga ja lõplik viimistus tehakse plasthõõrutiga. Et vältida töövuuke, tuleks terve fassaadipind viimistleda korraga ja üleminekud teha märg-märjal meetodil. Kui see ei õnnestu, on soovitatav töö- ja üleminekuvuugid kavandada vähem nähtavatesse kohtadesse.
LÕPPVIIMISTLUS:
Värskelt krohvitud pinda kaitsta intensiivse päikese, tugeva tuule ja sademete eest. Peale krohvimistööde lõppu võib pinna soovi või vajaduse korral üle värvida näiteks silikoonvärviga weberton 411 AquaBalance või dispersioonvärviga weberton 412. Värv kantakse pinnale kahes kihis. Samuti on värvimine lubatud ja soovitatav krohvfassaadi värskendamiseks. Üldjuhul on see vajadus olenevalt keskkonnast ja hooldusest iga ca 10...15 aasta tagant. Värsket krohvfassaadi on lubatud regulaarselt pesta. Selleks võib kasutada nt jooksvat vett ja harja. Kõrgsurvepesurid ei ole soovitatavad, kuna otsekontaktis võib see krohvikihti lõhkuda.
PRAKTILISED NÕUANDED:
Tööde teostamise ajal ning kaks päeva pärast tööde lõppu ei tohi aluspinna ega õhu temperatuur langeda alla +5 ºC, suhteline õhuniiskus võib olla kuni 80%. Värskelt pinnale kantud krohvi tuleb kaitsta otsese päikesevalguse, tugeva tuule ja niiskuse eest.
Kulunormid on antud optimaalse kihipaksuse juures, ebatasastel aluspindadel võib kulunorm suureneda. Täpsed materjalikulud saab fikseerida proovipindadel.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Kolmik 110mm painduv Uponor (1053701)

Kolmik 110mm painduv Uponor (1053701)

21,00 €
Sadeveetoru 110/95x6m SN8 tihendiga (1044534)

Sadeveetoru 110/95x6m SN8 tihendiga (1044534)

14,27 €
Armatuursirge 6x6000mm B500A

Armatuursirge 6x6000mm B500A

2,05 €
Armatuursirge 10x6000mm B500B

Armatuursirge 10x6000mm B500B

4,50 €
 

Our Brand