ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

vuugipahtel-weber-js-15kg_580

Rohkem vaateid

VUUGIPAHTEL WEBER JS 15KG (Siloite)

weber JS on spetsiaalne polümeersideainel baseeruv pahtel kipsplaatseinte vuukide pahteldamiseks kuivades ruumides. Niisketes oludes mitte kasutada. Siloite sobib ka lauspahtelduseks, samuti värvitud pindadel. Veega segamisel saadakse valmis pahtel. Värvus valge.

Saadavus: Jah

16,25 €

1,08 € / kg

 kott 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Aluspind

Aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest nagu värv, rasv, tolm jne. Värvitud pindade pahteldamisel tuleb värv eelnevalt liivapaberiga matistada ja seejärel tolmust puhastada. weber.vetonit JS sobib ka mineraalsete pindade pahteldamiseks (nt. krohvitud pinnad).

Ettavalmistustööd

Kontrollida, et kruvi- ja naelapead ei ulatuks plaaditasapinnast kõrgemale, väljaulatuvad ebatasasused tasandada. Katkised ja pudedad servad ja nurgad avada kipsplaadinoaga.
Käsitsi tasandamine

1. Pahtel kantakse laia pahtlilabidaga peale nii, et see täidaks rohkelt kipsplaadiservas oleva süvendi.

2. Vuugilint vajutatakse pahtlisse umbes 75 mm laiuse terasest pahtlilabidaga. Liigne pahtel, mis lindi alt välja pressib, silutakse vuugi peale. Pahtel kantakse vuugilindile nii, et see täidaks vuugikoha täielikult.

3. Vuugid pahteldatakse kipsplaadiga samasse tasapinda jäiga pahtlilabidaga. Kuivanud pahteldatud vuugid viimistletakse (lihvitakse) siledaks kasutades liivapaberit nr.120 või nr. 150. Nõudlikes ja värvimisele kuuluvates kohtades pahteldatakse ja lihvitakse kaks korda.

4. Seinte ning seinte ja lagede nurgad vuugitakse samuti vuugilindi ja pahtliga. Vuugilint painutatakse käsitsi piki lindis olevat kokkumurdekohta ca 90° nurga alla ning vajutatakse pahtlilabidaga pahtlisse. Lindi alt välja pressiv pahtel kantakse lindi peale.

5. Naelte ja kruvide pead pahteldatakse kaks korda. Lõplik lihvimine tehakse siis, kui pahteldatud vuugid on täiesti ära kuivanud.

Segu valmistamine

Segamisel kasutatakse ainult puhast toatemperatuuril olevat vett. Veekulu 6-7 l / 25 kg. Segatakse trelli külge kinnitatud vispliga kaks korda – esimene segamine viiakse läbi vähema veega ja lastakse segul seista u. 15 minutit. Teine kord segatakse kergelt ja lisatakse ülejäänud vesi. Tasandussegu kasutusaeg on kuni 4 tundi vee lisamisest. Valmissegu temperatuur peab ületama +10°C.

Pinna töötlemine

Pärast lihvimist on seina-ja laepinnad valmis tapetseerimiseks või värvimiseks. Nõudlike värvipindade korral tehakse pinnatasandust kaks korda.

Töövahendite puhastamine

Töövahendid pestakse veega puhtaks kohe peale kasutamist. Vältida segu jääkide sattumist kanalisatsiooni.

Praktilised nõuanded

weber.vetonit JS ei sobi põrandate tasandamiseks ega plaatimise aluspinnaks. Ei sobi niisketesse ruumidesse (duši-, sauna- ja pesemisruumid).

Ohutusnõuded

Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Segu sattumisel silma loputa koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteeri arstiga.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

AQUASTOP PROFESSIONAL 3L

AQUASTOP PROFESSIONAL 3L

17,90 €
Klaaskiud-võrkteip242 kipsplaadile 50mmx90m

Klaaskiud-võrkteip242 kipsplaadile 50mmx90m

4,70 €
Kipsitoos 68x40mm, sinine (60)

Kipsitoos 68x40mm, sinine (60)

0,70 €
   

Our Brand