ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Vineer_C_C_Kask_v1

Rohkem vaateid

Vineer EXT niiskuskindel 9x1250x2500mm C/C kask

C/C lühikirjeldus: lihvimata, oksakohad, pinnapraod. Tegu on kõige madalama kvaliteediga ehitusliku materjaliga. Kuna tegemist on lihvimata materjaliga, siis on paksuse tolerants väga suur ja ei sobi pindadele, kus on nõutav täpne paksus. Enim kasutatakse pakkematerjalina.

Vineer on üks enimkasutatud puitmaterjal kaasaegses maailmas. Tema positiivsed küljed on tugevus, painduvus ja vastupidavus. Vineeri toodetakse paaritust arvust spoonikihtidest. Spoonikihid pressitakse ja kuumutatakse – liim kuivab kuumuse toimel ning liidab spooni kokku. Seejärel vineer lõigatakse ja vajadusel lihvitakse.

Saadavus: Jah

26,30 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Vineer on üks enimkasutatud puitmaterjal kaasaegses maailmas. Tema positiivsed küljed on tugevus, painduvus ja vastupidavus. Vineeri toodetakse paaritust arvust spoonikihtidest. Spoonikihid pressitakse ja kuumutatakse – liim kuivab kuumuse toimel ning liidab spooni kokku. Seejärel vineer lõigatakse ja vajadusel lihvitakse. Iga järgmise kihi puidusüü suund on risti eelmisega, pealmine ja alumine kiht on paralleelsete puidusüü suundadega. Sellist paigutust kasutatakse tagamaks vineerile maksimaalset võimalikku stabiilsust, sest mitmete erisuunaliste kihtide olemasolul väheneb vineeri kõverakspaindumise oht. Vineer paisub, väändub ja tõmbub kokku vähem kui tavaline puit. Ka on võimalik kruvisid ja naelu kinnitada päris plaadi servadesse.

Vineeri saab painutada ja vormida väga mitmesuguse kujuga pindadeks.

Kvaliteeti määratakse alumise ja ülemise spoonikihi kvaliteedi järgi. Kõige lihtsam vineertahvel koosneb kolmest kihist. Mida rohkem kihte, seda tugevam vineer. Kihtide kokkuliimimisega saavutatakse kerge ja hästi töödeldav, aga samas tugev plaat.

Lisainfo

Kaal 19.6900

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

PUIDUKRUVI PP C4 KULDNE 5,0x100mm TORX (100)

PUIDUKRUVI PP C4 KULDNE 5,0x100mm TORX (100)

12,20 €
PRUSS 50X250 6M

PRUSS 50X250 6M

21,90 €
PRUSS 50x200 6,0M

PRUSS 50x200 6,0M

15,90 €
   

Our Brand