ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Vineer_multiwall

Rohkem vaateid

Vineer 12x1200x2700mm MW Wisa kuusk valge/hall

WISA-Multiwall Spruce on osaliselt läbipaistva polüpropeenkihiga kaetud kerge ja vastupidav ehitusotstarbeline kuusest vineerplaat. Mõlemad pinnad on tööpinnad. Plaadi üks külg on valge (toon RAL 9010) teine külg hall (toon RAL 7001). Plaadi kasutusvalmispind, mida pole vaja eraldi töödelda, hoiab ehitusel palju aega kokku. Plaadi plastpinda on kerge puhastada. Kuusest alusplaat on kerge ja seda on lihtne töödelda. WISA-Multiwall Spruce on loodud kasutamiseks tööstusehituses, kus plaadi tehnilised omadused on välimusest tähtsamad. Eelkõige on plaat ette nähtud ladude ja hallide siseseinade katteks.

Vineer on üks enimkasutatud puitmaterjal kaasaegses maailmas. Tema positiivsed küljed on tugevus, painduvus ja vastupidavus. Vineeri toodetakse paaritust arvust spoonikihtidest. Spoonikihid pressitakse ja kuumutatakse – liim kuivab kuumuse toimel ning liidab spooni kokku. Seejärel vineer lõigatakse ja vajadusel lihvitakse.

Saadavus: Jah

82,80 €

25,56 € / m²

 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

82.80

Info

Alusplaat
Alusplaat on kuusest ristliimvineer.

Liimitus
Alusplaat on ilmastikukindla liimiga ristliimvineer.
Vastab standardi EN 314-2 kolmanda klassi nõuetele.

Pind
Plaadi kummalgi pinnal on osaliselt läbipaistev polüpropeenkiht. See pinnakate on niiskuskindel.
Saagimise või töötlemise järel tuleb lõikejälg katta veekindla värviga, et niiskuskindlus säiliks. Mõlemad pinnad on tööpinnad. Plaadi üks külg on valge (toon RAL 9010) teine külg hall (toon RAL 7001). Servi kaitseb veekindel valge värv. Plaadi saagimise või töötlemise järel tuleb lõikejälg niiskuskindluse säilitamiseks katta veekindla värviga


Standardpaksus ja kaal
Paksus: 12 mm
Standardmõõtmed: 1200 × 2700 mm
Mõõtmete täpsuse määr: 1000–2000 mm +/– 2 mm
2000 mm < +/– 3 mm
Täisnurksuse täpsuse määr: +/– 1 mm/m

Tehnilised omadused
Tugevusomadused vastavad toimivusdeklaratsioonis UPM002CPR esitatud väärtustele. WISA vineeride toimivusdeklaratsioonid leiate veebiaadressilt www.wisaplywood.fi/dop.
Põlemiskäitumine F.

Hoiustamine ja ladustamine
WISA-Multiwall Spruce’i tuleb kaitsta ilmastiku ja niiskuse eest. Plaadid tuleb ladustada horisontaalselt, tasasele pinnale. Kaitseks määrdumise ja tolmu eest tuleks need pakendada.


Paigaldamisjuhised
Plaadi mõõtmed võivad ilmast olenevalt muutuda. Paigaldamisel tuleb vineerplaatide vahele jätta 1-2mm deformatsioonivuuk. Vineeri saab töödelda tavaliste käsitööriistadega.

Our Brand