ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Viimistluspahtel Weber LR+ 5kg

Rohkem vaateid

Viimistluspahtel Weber LR+ 5kg

weber LR+ on polümeersideainel lagede ja seinte viimistluspahtel kuivadesse ruumidesse. Ei sobi kasutamiseks niisketes ja märgades oludes. Veega segamisel saadakse valmis pahtel. Segukihi paksus pealekandmisel on keskmiselt 1-2 mm. Pinnale võib kanda nii käsitsi kui ka pahtlipumbaga.

Saadavus: Jah

4,92 €

0,98 € / kg

 KOTT 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Aluspind

Aluspinnaks sobivad tsementkrohvid ning pahtlid, näit. weber TT, weber.vetonit L, kipskrohvid, kipsplaatseinad ja -laed. weber LR+´ga võib pahteldada konstruktsioone, mis on valmistatud puitlaastplaadist või poorsest kiudplaadist. Aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest nagu värv, rasv, tolm jne. Aknad ja muud pinnad, mida ei pahteldata, tuleb hoolikalt kinni katta.

Segu valmistamine

Segamisel kasutatakse ainult puhast, toatemperatuuril olevat vett. Veekulu 8-9 l / 25 kg. Segatakse trelli külge kinnitatud vispliga kaks korda. Esimene segamine (u. 2-3 min.) viiakse läbi vähema veega ja seejärel lastakse segul seista u. 15 minutit. Teist korda segatakse (u. 2-3 min.) kergelt ja lisatakse ülejäänud vesi. Valmissegu temperatuur peab ületama +10°C. Valmissegatud pahtel on kasutatav 2-3 ööpäeva jooksul, säilitades seda kinnises anumas (nt pärast kasutamist valada pahtlile ca 5 cm paksune veekiht peale nii, et kogu pahtli pind oleks vee all, enne järgmist kasutamist valada pahtlilt vesi ja segada uuesti).

Tööde teostamine

Vajaduse korral niisutatakse kuivad ja poorsed pinnad enne tööde algust. Osalisel tasandusel kantakse viimistlussegu pinnale käsitsi, kasutades pahtlilabidat. Laustasandusel võib segu pinnale kanda nii pahtlipritsiga kui ka käsitsi, kasutades selleks laia pahtlilabidat. Pahtlipritsiga töötamisel kantakse segu nii suurele pinnale, mille jõuab ca 10-20 minuti jooksul pahtlilabidaga üle siluda. Liigne segu eemaldatakse liibilt segamisnõusse ja kasutatakse hiljem uuesti. Enne järgmise kihi pealekandmist peab eelmine kiht olema kuivanud. Lihvimiseks kasutatakse peent (120-180) liivapaberit.

Pinna töötlemine

Kivistunud pinda võib värvida või tapetseerida. weber LR+´ga pahteldatud pinnad võib jätta ka viimistlemata (näit. pritspinnana lagedel).

Töövahendite puhastamine

Töövahendid pestakse veega puhtaks kohe peale kasutamist. Vältida segu jääkide sattumist kanalisatsiooni.

Praktilised nõuanded

Pahteldamisel peab aluspinna, segu ja ümbritseva keskkonna temperatuur olema üle +10°C. Segu kulumiskindlust ja naket aluspinnaga võib parandada lisades seguveele Weberi dispersiooni vahekorras 1:10. weber LR+ ei sobi põrandate tasandamiseks ega plaatimise aluspinnaks. Ei sobi niisketesse ruumidesse nagu duširuumid, sauna- ja pesemisruumid. weber LR+ ei sobi kipsplaatide vuukimiseks, selle jaoks kasutatakse eraldi toodet weber.vetonit JS

Ohutusnõuded

Pahtlitolm  ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Nahaärrituse korral pese koheselt sooja seebiveega. Segu sattumisel silma loputa koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteeri arstiga.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

mira 6850 cemplaster light

mira 6850 cemplaster light

11,34 €
Isetasand.segu X-plan 25 kg Mira

Isetasand.segu X-plan 25 kg Mira

13,01 €
Kipsplaat GSE6 2700x900x6 remondiplaat

Kipsplaat GSE6 2700x900x6 remondiplaat

Special Price 5,44 €

Tavahind: 6,02 €

   

Our Brand