ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Weber_ML5_1000_kg_OK_v3

Rohkem vaateid

Värviline müürisegu WEBER, MENES 157 Valkjas 1T

KUNA TOODE ON PAKENDATUD ALUSELE, LISANDUB TELLIMUSELE ALUSE HIND !
ALUS ON TAGASTATAV.

Värviline müürisegu weber.vetonit ML 5 on on mõeldud põletatud- ja silikaattelliste ladumiseks. Tulemuseks on tellistega sama tooniga vuugid. Tegu on tehases valmistatud kuivseguga, millele tuleb ehitusobjektil lisada vaid vett.

Saadavus: Jah

283,41 €

0,28 € / kg

 kott 

Info

Kasutuskohad

Müürisegu sobib põletatud tellistest, silikaatkividest, betoon-, kergbetoon- ja kergkruusplokkidest müüride ladumiseks nii sise- kui välitingimustes. Samuti sobib Weber M100/600 välitingimustes korstnate ja kaminate ladumiseks.

Segu valmistamine

Müürisegu Weber M100/600 25 kg kott segatakse 3...3,5 liitri puhta veega. Segu segamisaeg vabalangemisega segistis on 6...8 minutit ja sundsegistis 4...5 minutit. Väiksed kogused võib segada ka trelli otsa kinnitatud vispliga. Lisatava seguvee koguseid ei või ületada, kuna see vähendab segu tugevust. Valmis segu on kasutatav 2...3 tundi.

Tööde teostamine

Enne müüritööde algust ja ladumise ajal tuleb kaitsta kõiki ehitiseosi, mida müüritööde ajal võidakse kahjustada. Mördi nake ei ole tagatud kui kasutada liiga suure veesisaldusega või vastupidiselt liialt kuumi ja kuivi müürimaterjale. Müürikive ei tohi pärast nakkumist enam liigutada. Müüri ajutised katkestused tuleb püüda teha astmelised. Poolelioleva müüri pealispinda kaitsta vihma ja muu ohustava niiskuse eest. Kuiva ja sooja ilmaga tuleb takistada müüri liiga kiiret kuivamist. Mördipritsmed tuleb eemaldada müüri pinnalt enne mördi tardumist.

Vuukimine

Nähtavale jäävate tarindite vuugid tihendatakse müüritöö ajal, kui dokumentides pole teisiti ette nähtud. Vuugi pind viimistletakse siis, kui mört on niipalju tardunud, et vuugipinna siledus või kuju jääb püsima.

Säilitamine

Segu säilib suletuna kotis kuivas kohas kuni 12 kuud. Ehitusobjektil ladustatakse segukotid alustele, mitte maapinnale. Kotid kaitsta sademete eest.

Praktilised nõuanded

Segu sobib kasutamiseks temperatuuril + 5 ... + 30 oC. Ei tohi kasutadalisandeid (plastifikaatoreid, külmumisvastaseid).

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Kasutada kaitseprille, kindaid ning kaitsekreemi. Vältida tolmu sissehingamist. Kasutada respiraatorit. Nahaärrituse korral pesta koheselt sooja seebiveega. Segu sattumisel silma loputada koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteerida arstiga.

Tehnilised andmed:

Pakend 1000 kg
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Vee kogus segamisel vastavalt värvitoonile:  
144 Ounas, 149 Ropis, 159 Pallas, Mutus 152 3,0...3,2 l/25 kg
141 Olos, 153 Maares, 154 Kilpis, 156 Viipus, 157 Menes 3,0-3,4 l/25 kg
140 Jeres, 150 Nattas 3,1-3,5 l/25 kg
Tuletundlikkus A1
Survetugevusklass M5
Kasutusaeg 3 tundi vee lisamisest
Kasutustemperatuur 5 … +30 ºC
Sideaine Portlandtsement
Täiteaine Liiv
Lisaained Ilmastikukindlust parandavad lisandid
Tera suurus 0…4 mm
Vuugi paksus 10...15 mm

Our Brand