ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

vario_multitape_sl_dsc24621

Rohkem vaateid

VARIO MULTITAPE SL 6cmx25m;1rull

Omadused: painduv, väga tugeva kleepuvusega ning absoluutselt töökindel. Lihtne käsitleda, kuna teibil on kaks eraldi kleepuvat osa. Teipi saab katkestada rebides. VARIO® Duplex kile jätkukohtade tihendamisel kleebitakse üks osa teibist ühele kilele ning teine osa teibist järgmise kile külge. Ei vanane. Hea nakkuvus ka puitpindadega (samuti OSB plaadid), kui on vaja tihendada aurutõkke ülemineku või läbiviigu kohti. VARIO Duplex jatkukohtade tihedamisel tuleb teibitavad kohad kile peal eelnevalt puhastada (pühkida kuiva lapiga). ISOVER VARIO® Multitape SL moodustab ühe osa ISOVERi õhutihendussüsteemist, mis koos teiste toodetega tagavad aurutõkkekile õhutiheduse ja koos sellega niiskuskindlad ja energiatõhusad konstruktsioonid.

Kasutamine

Peamised kasutuskohad on aurutõkkekile omavaheliste liitekohatade tihendamine, aurutõkkekile ning muude konstruktsioonide omavaheline tihendamine, aurutõkkekile paikamine või aurutõkkekilest teise kihi ühenduskohtade tihendamine. Samuti kasutatakse Vario Multiteip SL VARIO® tihendusnurkade ja VARIO® läbiviigutihendite paigaldamisel. Tänu heale nakkuvusega puitpindadele kasutatakse VARIO® Multitape SL-i OSB plaatide omavaheliste liitekohtade tihendamisel. Teibiga sobib tihendada ka muid materjale (PA, PE, PU, PP, ALU, paber), välja arvatud katuse aluskate. Teibi kulu arvestus: 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta 1 jm teipi. ISOVER VARIO® Multitape SL moodustab ühe osa terviklikust Isover VARIO® õhu- ja aurutõkkesüsteemist.
Paigaldus

Täpsem paigaldusjuhis koos paigaldusskeemidega on VARIO® kataloogis leheküljel 25.
Käsitlemine ja ladustamine

Säilitada kuivas ruumis ≤+30˚C, avamata pakendis säilib üle 2a. Sobib kasutamiseks temperatuuri taluvuse poolest nii ruumis sees kui väljas.
Täiendav informatsioon

Tootja jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Saadavus: Jah

32,00 €
 tk 

Info

Tehniline informatsioon

  Väärtus
Kõrgeim kasutustemperatuur -40ºC - +100ºC
Paksus 0,3 mm
Kasutuskoht Vario Duplexi omavaheliste liitekohtade tihendamine, Isover läbiviigutihendite paigaldamine.
Öhutiheduse möötmine

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

PRUSS 50x150 kuivatatud 4,8m ABC KD/HT

PRUSS 50x150 kuivatatud 4,8m ABC KD/HT

17,20 €
PRUSS 50x50 kuivatatud 4,2m ABC KD/HT

PRUSS 50x50 kuivatatud 4,2m ABC KD/HT

5,60 €
     

Our Brand