ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

VKL-13

Rohkem vaateid

Tuuletõkkeplaat VKL-13 13x1200x2700 Pakiga (10tk)

ISOVER VKL on jäik pinnakatteta isolatsiooniplaat.
ISOVER VKL-i kasutatakse peamiselt kombineeritud isolatsiooni- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel ja ventileeritud aluspõrandates.
Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Sobib kasutada ka sammumüra isolatsiooniplaadina.
Pakis 10 plaati ehk 32,4m2.

Kasutamine
ISOVER VKL-i kasutatakse peamiselt kombineeritud isolatsiooni- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel ja ventileeritud aluspõrandates. Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Sobib kasutada ka sammumüra isolatsiooniplaadina. Eriti sobib ISOVER VKL metallkarkassiga konstruktsioonide (näiteks tööstushooned) soojusisolatsiooniks ja tuuletõkkeks, aga ka külmasilla katkestamiseks.

Paigaldus
Tuuletõkkeplaatide omavahelised liitekohad peavad jääma tuulutusõhule läbitungimatuks, et tuulutusõhk ei puhuks liikuma villa kiudude vahel seisvat õhku, mis tagabki villade soojapidavuse. ISOVER VKL kinnitatakse karkassipostidele alusseibide ja naelte või kruvide abil. Tuuletõkkeplaadid paigaldatakse soovituslikult nii, et nende pikemate külgede liitekohad jääksid puitkarkassi peale. VKL13 plaatide omavahelised horisontaalsed liitekohad, mis ei jää karkassi peale, tihendatakse enne plaatide kokkusurumist elastse ning ilmastikukindla ehitusmastiksiga (näiteks neutraalsilikoon NA), et tagada plaatide omavahelisele ühenduskohale kestev tuuletihedus. Tuuletõkkeplaate VKL 13 ei tohi teipida, kuna teip ei jää nende pinnale püsima ning hiljem plaatidelt ära kukkudes võib teip tuulutuskanali hoopiski ummistada ning tuulutusõhk ei pääse liikuma. Liitekohtade tihendamiseks soovitame kasutada neutraalset ehitusmastiksit. Mastiksi riba läbimõõt peaks olema 4-6 mm ja kanda tuuletõkkeplaadi servale paigaldusaegselt.
Pakend
Kilepakend

Saadavus: Jah

Special Price 125,90 €

Tavahind: 145,00 €

3,89 € / m²

4,48 € / m²

 PAKK 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

125.90

Info

Tuuletõkkeplaat VKLVaata videot tuuletõkkeplaadi valimisest, tihendamsest ja paigaldusest siit

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Leca kergkruus fr.2- 4mm 50L (S)

Leca kergkruus fr.2- 4mm 50L (S)

5,36 €
KOLMNURKLIIST 50x50 IMMUTATUD 3,0M

KOLMNURKLIIST 50x50 IMMUTATUD 3,0M

2,10 €
Bituumen katusekate Kerabit Dual 1,1x8m (iseliimuv)

Bituumen katusekate Kerabit Dual 1,1x8m (iseliimuv)

63,92 €
   

Our Brand