ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Transport


Ehituskaup24.ee laod asuvad Harjumaal Tabasalus, Viimsis ja Arukülas; Läänemaal Pullapääl ja Võrumaal Antslas.

Ehituskaup24.ee toimetab kliendile oma ostud kätte üle kogu Eesti. Klient peab vaid tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajal on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja maha laadimas. Kui kliendi esindajad kokkulepitud ajal ja kohas puuduvad, toimetatakse kaup tagasi Ehituskaup24.ee lattu ning klient peab tasuma uue traspordi maksumuse, et soovitud kaup uuesti soovitud kohta transporditaks. 

Tavapärane tarneaeg ostetud kaupadele on kuni 5 tööpäeva, olenevalt tellitud toodetest ja sihtkohast kuni 2 nädalat, alates makse laekumisest. Täpse tarneaja kinnitab meie klienditeenindus.

Transpordihinna arvestab meie netipood vastavalt valitud kauba kaalule ja sihtkohale automaatselt, v.a.saared, kuhu teeme meeleldi eraldi hinnapakkumise transporditeenuse osas. Võimalik on valida kahe erineva transpordi teenuse vahel, "Transport mahalaadimiseta"(mahalaadimise eest vastutab klient) ja "Transport mahalaadimisega"(mahalaadimine meie poolt). Kui klient soovib tellitud kaubale ka mahalaadimisteenust, siis seda on võimalik tellida valikus "Kohaletoimetamise viis". Rasketele ja pikkadele kaupadele ei ole võimalik tellida mahalaadimiseta transporti (näit.tän.kivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted),täpsema info annab meie klienditeenindus. 

Transpordihinda on võimalik enne ostu sooritamist kindlaks teha ja kontrollida ostukorvis oleva spetsiaalse kalkulaatori abil.

Kaup antakse sihtkohas dokumendi alusel üle ainult kliendile, kauba vastuvõtmisel kolmanda isiku poolt tuleb see EK24-ga ennem transpordi osutamist kokkuleppida.

Ehituskaup24 jätab endale õiguse vajadusel korrigeerida tellimuste transpordihinda.

Lisaks võib klient soovi korral ise oma tellitud kaubale järgi tulla meie Tabasalu, Viimsi või Aruküla ladudesse. Kaubale ise järele tulles palume teil ära oodata meie klienditeeninduse kinnituse kauba komplekteerituse kohta.
Enne kinnituse saamist kaupa ladudest ei väljastata!  

Nädalavahetusel toimub kauba väljastamine ainult eelneval kokkuleppel! 

Transpordiga seotud küsimuste puhul helistage telefonil +372 53895295.

 

TASUTA TRANSPORT

Koostöös meie tarnijatega, on meil võimalus pakkuda oma klientidele tasuta transporditeenust ja seda järgnevatele kaupadele ja kogustele:  

Rockwool Superrock - alates 4 täisalusest kogu Eesti piires transport tasuta objektile (v.a.saared),
Rockwool Frontrock - alates 8 täisalusest kogu Eesti piires transport tasuta objektile (v.a.saared),
Rockwool Megarock - alates 4 täisalusest kogu Eesti piires transport tasuta objektile (v.a.saared).  

Gyproc kipsplaat, kõik tüübid ja mõõdud - alates 8 täisalusest kogu Eesti piires transport tasuta objektile (v.a.saared), võimalik tellida juurde koormasse ka Gyproci kipsikarkassi ja/või Isoveri klaasvilla täisalustena.  

Vahtpolüstüreen - alates 24m3-st kogu Eesti piires transport tasuta objektile (v.a.saared).  

Fibo plokid - alates 10 täisalusest kogu Eesti piires transport tasuta objektile (v.a.saared), tingimusel - et tellija organiseerib kauba mahalaadimise 45 minuti jooksul, kauba saabumise hetkest.  


Ostes ehituskaup24.ee-st vähemalt 600 € väärtuses, on transport Harjumaal ja Lõuna-Eestis tasuta!  

Pakkumine kehtib ainult kaupadele, mis on ostetud Ehituskaup24.ee - internetipoest.  

Pakkumine sisaldab ainult kauba kohale toomist, ega sisalda kauba mahalaadimist, kui klient soovib kraanaga kauba mahalaadimist Harjumaal või Lõuna-Eestis, siis lisandub teenustasu +60 €.  

Rasketele kaupadele ei ole võimalik tellida mahalaadimiseta transporti (näit.tän.kivid, plokid ja muud rasked tooted), täpsema koguse täpsustab meie klienditeenindus.  


Ostes ehituskaup24.ee-st vähemalt 1300€ väärtuses, on transport kogu Eestis tasuta! (v.a.saared)  

Pakkumine kehtib ainult kaupadele, mis on ostetud Ehituskaup24.ee - internetipoest.  

Pakkumine sisaldab ainult kauba kohale toomist, ega sisalda kauba mahalaadimist, kui klient soovib kraanaga kauba mahalaadimist, siis teeme selle kohta eraldi hinnapakkumise.  

Rasketele kaupadele ei ole võimalik tellida mahalaadimiseta transporti (näit.tän.kivid, plokid ja muud rasked tooted), täpsema koguse täpsustab meie klienditeenindus.

Our Brand