ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Transport

Ehituskaup24.ee toimetab kliendile kaubad kätte üle kogu Eesti. Klient peab tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajaks on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja maha laadimas. Vastasel juhul toimetatakse kaup tagasi Ehituskaup24.ee lattu ning klient on kohustatud tasuma traspordi maksumuse, et tellitud kaup uuesti soovitud kohta toimetataks.

Tavapärane tarneaeg ostetud kaupadele on kuni 5 tööpäeva, olenevalt tellitud toodetest ja sihtkohast kuni 2 nädalat, alates makse laekumisest. Täpse tarneaja kinnitab klienditeenindus.

Võimalik on valida kahe erineva transporditeenuse vahel:

Transport (mahalaadimise eest vastutab klient ) ja
Kraanatransport (veokil on peal kraana, mille abil kaup maha tõstetakse) Kraanatransport - lahtise kastiga 12-15T kandejõuga veok. Mahalaadimine toimub kraana ja troppide abil.

Rasketele ja pikkadele kaupadele ei ole võimalik tellida tavalist transporti (näit. 1-tonnised segud, tän.kivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted), täpsema info annab klienditeenindus.

Transpordihinda on võimalik enne ostu sooritamist ligikaudselt arvutada ostukorvis oleva spetsiaalse kalkulaatori abil. Hinna arvestab netipood vastavalt valitud kauba kaalule ja sihtkohale, v.a.saared, kuhu teeme eraldi hinnapakkumise transporditeenuse osas. Ehituskaup24 jätab endale õiguse vajadusel korrigeerida vedude transpordihinda.

Kaup antakse sihtkohas dokumendi alusel üle ainult kliendile. Kauba vastuvõtmisel kolmanda isiku poolt tuleb see enne transpordi osutamist kokkuleppida.

Kliendil on võimalus soovi korral ka ise oma tellitud kaubale järele tulla. Ehituskaup24.ee laod asuvad Harjumaal Tabasalus, Viimsis ja Arukülas; Läänemaal Pullapääl ja Võrumaal Antslas.

Kaubale ise järele tulles palume teil ära oodata meie klienditeeninduse kinnitus kauba komplekteerituse kohta. Enne kinnituse saamist kaupa ladudest ei väljastata. Nädalavahetustel toimub kauba väljastamine ainult eelneval kokkuleppel.

Transpordiga seotud küsimuste puhul helistage telefonil +372 53895295


TASUTA TRANSPORT

Koostöös meie tarnijatega, on meil võimalus pakkuda oma klientidele tasuta transporditeenust järgnevatele kaupadele ja kogustele:

Rockwool Superrock - alates 4 täisalusest kogu Eesti piires (v.a.saared);

Rockwool Frontrock - alates 8 täisalusest kogu Eesti piires (v.a.saared);

Rockwool Megarock - alates 4 täisalusest kogu Eesti piires (v.a.saared).

Gyproc kipsplaat (kõik tüübid ja mõõdud) - alates 8 täisalusest kogu Eesti piires (v.a.saared). Võimalik koormasse juurde tellida ka Gyproci kipsikarkasse ja/või Isoveri klaasvilla täisalustena.

Vahtpolüstüreen - alates 24m3-st kogu Eesti piires (v.a.saared).

Fibo plokid - alates 10 täisalusest kogu Eesti piires (v.a.saared), tingimusel,et tellija organiseerib kauba kraanaga mahatõste 45 minuti jooksul kauba saabumise hetkest.

Ostes ehituskaup24.ee-st kaupa vähemalt 600 € väärtuses, on transport Harjumaal ja Lõuna-Eestis TASUTA.

Ostes ehituskaup24.ee-st kaupa vähemalt 1300€ väärtuses, on transport kogu Eestis TASUTA. (v.a.saared)


Tasuta transport ei kehti raskete ja pikamõõduliste kaupade puhul, lisandub mahalaadimistasu vastavalt kauba massile ja mahule. (näit. 1-tonnised segud, tän.kivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted) Hinna täpsustab klienditeenindus.

Our Brand