ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Transport

Ehituskaup24.ee toimetab kliendile kaubad kätte üle kogu Eesti. Klient peab tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajaks on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja maha laadimas. Vastasel juhul toimetatakse kaup tagasi Ehituskaup24.ee lattu ning klient on kohustatud tasuma traspordi maksumuse, et tellitud kaup uuesti soovitud kohta toimetataks.

Tavapärane tarneaeg ostetud kaupadele on kuni 5 tööpäeva, olenevalt tellitud toodetest ja sihtkohast kuni 2 nädalat, alates makse laekumisest. Täpse tarneaja kinnitab klienditeenindus.

Võimalik on valida erinevate kätte saamise viiside ja transporditeenuste vahel:

Tulen ise järgi (+ märgist avaneb ladude nimekiri)

Itella ja Omniva pakiautomaat või kuller (valitav sõltuvalt toote suurusest)

Transport mahalaadimiseta (mahalaadimise eest vastutab klient ) 

Transport mahalaadimisega (veokil on peal kraana, mille abil kaup maha tõstetakse) Kraanatransport - lahtise kastiga 12-15T kandejõuga veok. Mahalaadimine toimub kraana ja troppide abil.

Soovin pakkumist transpordile (tellimuse märkustesse saate täpsustada soovid)

Rasketele ja pikkadele kaupadele ei ole võimalik tellida mahalaadimiseta transporti (näit. 1-tonnised segud, tänavakivid, plokid, üle 4 meetrised puittooted ja torud, alusega kipsplaadid ja OSB, septikud, (reovee) mahutid, biopuhastid ning muud rasked või suurte mõõtmetega tooted), täpsema info annab klienditeenindus.

Transpordihinda on võimalik enne ostu sooritamist ligikaudselt arvutada ostukorvis oleva spetsiaalse kalkulaatori abil. Hinna arvestab netipood vastavalt valitud kauba kaalule ja sihtkohale, v.a.saared, kuhu teeme eraldi hinnapakkumise transporditeenuse osas. Ehituskaup24 jätab endale õiguse vajadusel korrigeerida vedude transpordihinda.

Kaup antakse sihtkohas dokumendi alusel üle ainult kliendile. Kauba vastuvõtmisel kolmanda isiku poolt tuleb see enne transpordi osutamist kokkuleppida.

Kliendil on võimalus soovi korral ka ise oma tellitud kaubale järele tulla. Ehituskaup24.ee laod asuvad Harjumaal Tabasalus, Viimsis ja Arukülas; Läänemaal Pullapääl ja Võrumaal Antslas. Rendihaagised kauba transpodriks on saadaval Tabasalu, Viimsi ja Antsla ladudes.

Kaubale ise järele tulles palume teil ära oodata meie klienditeeninduse kinnitus kauba komplekteerituse kohta. Enne kinnituse saamist kaupa ladudest ei väljastata. Nädalavahetustel toimub kauba väljastamine ainult eelneval kokkuleppel.

Transpordiga seotud küsimuste puhul helistage telefonil +372 53895295

TASUTA TRANSPORT

Ostes ehituskaup24.ee-st kaupa vähemalt 600 € väärtuses, on transport üle Eesti TASUTA (välja arvatud saared).

Transpordi pakkumise saartele teeme tellimuse põhiselt, vali "Soovin pakkumist transpordile".

Tasuta transport ei kehti raskete ja pikamõõduliste kaupade puhul, lisandub mahalaadimistasu vastavalt kauba massile ja mahule. (näiteks 1-tonnised segud, tänavakivid, plokid, üle 4m puittooted, septikud, (reovee) mahutid, biopuhastid, täisalusega OSB ja kipsplaadid ja muud rasked või suuremõõtmelised tooted). 

Tasuta transpordi pakkumine ei laiene projektimüügile. 

Our Brand