ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Isover_flo_v3

Rohkem vaateid

TÄISALUSENA Sammumüraplaat FLO-30 Isover 30X600X1200mm 14pk./alus 161,28m2

ISOVER FLO on ühelt poolt klaaskiudvildiga kaetud mineraalvillaplaat, mis sobib kohtadesse, kus nõutakse sammumüra summutamist, soojusisolatsiooni ja koormusttaluvust kuni 20 kPa. ISOVER FLO kasutatakse peamiselt ujuvpõrandates sammumüra summutamiseks.
ISOVER FLO on ühelt poolt klaaskiudvildiga kaetud jäik mineraalvillaplaat. ISOVER FLO on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni põhjustavaid komponente. ISOVER FLO on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

Saadavus: Jah

Special Price 329,00 €

Tavahind: 599,00 €

 alus 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

329.00

Info

Kasutamine

ISOVER FLO sobib kasutamiseks kohtades, kus on vaja head sammumüra summutamist, soojusisolatsiooni ja koormusttaluvust kuni 20 kPa (EN 826) ehk ~ 2 t/m². Peamine kasutusotstarve on sammumüra summutamine - eelkõige ujuvpõrandad, kus ISOVER FLO on elastseks kihiks, mis aitab summutada sammu- ja õhumüra levikut. Ujuvpõrandate katteplaadiks võib olla betoon, kiudmaterjal või plaatkonstruktsioon vastavalt projekteerija juhenditele.

Paigaldus

Isolatsioonimaterjal tuleb paigaldada kuivades tingimustes visuaalselt kuivale ja tasasele alusele, aluspind peab olema ilma veelompideta ning lahtine vesi tuleb eemaldada. Aluse pealispinna pinnaklass soovituslikult A (BY 45 järgi). Õõnespaneelide vuugi- ja monoliitsete osade monolitiseerimisbetoon tuleb tasandada samuti soovutuslikult vastavalt klassile A. Aluskonstruktsioon peab omama normidele vastavat kandevõimet ja jäikust. Kui isolatsiooni paigaldatakse mitmes kihis, tuleb jälgida, et erinevate kihtide plaatide ülekate oleks vähemalt 100mm. Helisilla läbilõikamiseks vertikaalsete piirdekonstruktsioonide juures on vajalik paigaldada vastu piiret vertikaalne isolatsioon (näiteks FLO-20 mm) kõrgusega, mis ulatub põranda viimistluskihi alla. Betoonist pealevalu korral tuleb isolatsiooni peal kasutada betoonivalukaitset (näiteks filterkangas või ehituskile), et vältida betooni tungimist plaatide omavaheliste liitekohtade vahele, mistõttu halveneb konstruktsiooni heli- ja mürasummutusvõime. Kogu isolatsiooniplaatide paigaldamistööde ajal tuleb piirata liigse vee ja niiskuse pääsemist isolatsiooni sisse ning vihmasaju korral tuleb katta juba paigaldatud isolatsiooniplaadid kaitsekattega. Isolatsioonimaterjali eraldi kinnitamine ei ole üldjuhul vajalik. Soovi korral võib isolatsiooniplaatide fikseerimiseks kasutada ajutist lisaraskust või sobivat liimi. Paigaldamisel tuleb järgida projekteerija lisajuhiseid või projektis määratud muid tingimusi.

Our Brand