ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

SATU SAUNAVAHA HALL 0,45L Teknos

Rohkem vaateid

SATU SAUNAVAHA HALL 0,45L Teknos

SATU SAUNAVAHA on vesialuseline naturaalset vaha sisaldav kaitseaine sauna puitpindadele. Moodustab mustust ja vett hülgava, kuid hingava kihi. Värvitu saunavaha rõhutab naturaalset puidu tooni. Toode on saadaval ka poolläbipaistvates standardtoonides.

Kasutatakse puidust seina- ja laepindade ning saunalavade töötlemiseks. Sobib töötlemata ja eelnevalt vahaga töödeldud pindadele. Võib kasutada ka pesu- ning muudes ruumides puitlagede katmiseks.

Toon: Hall. Saadaval ka valge, värvitu ja must.
Toonitav lasuursetesse toonidesse.

Saadavus: Jah

10,16 €

22,58 € / l

 tk 

Info

SATU SAUNAVAHA moodustab mustust ja vett hülgava, kuid hingava kihi, rõhutades puidu naturaalset tooni. Sobib töötlemata ja ka varem vahatatud puitpindade katmiseks. Näiteks puidust seina- ja laepindade, saunalavade, aga ka pesu- ning muude ruumide puitlagede katmiseks.

Lõplik kile moodustumine ja tugevuse saavutamine võtab normaaltingimustes aega umbes 3 nädalat. Enne seda tuleb pindu hooldada ettevaatlikult neutraalse pesuvahendiga (pH 6-8), kasutades puhastuslappi või pehmet käsna. Pesuvahend ja mustus pühitakse ja/või loputatakse puhta veega. Vältige tugevat harjamist ja abrasiivsust ning järgige pesuaine tootja lahjendus- ja muid instruktsioone.

NB! Sauna võib kütta 1 päev pärast töötlemist, seda enne eelsoojendadades ja ventileerides

Kogukulu: 10 m2/L kattes ühe kihi siledal pinnal
Kuivamisaeg: tolmukuiv 0,5 h; ülevahatatav 1 h, kasutuskuiv järgmisel päeval
Värvus: värvitu
Kogus: 0,45 L
Värvimistingimused: üle +10 0C
 
Kasutamine:
Puhasta uued puitpinnad tolmust ja mustusest. Varem õlitatud, lakitud, vahatatud või saunakaitseainega töödeldud puitpinnad pese RENSA SAUNA pesuainega ja loputa korralikult veega. Seejärel testi toote nakkuvust.

Enne kasutamist sega korralikult läbi, toonitud toodet tuleb segada ka kasutamise ajal. Kanna pintsli või käsnaga 1 kiht leiliruumis või 2 kihti pesuruumi laepinnale. Tooni intensiivsus ja puidu imamisvõime selgita välja testvärvimise käigus. Nii imamisvõime kui ka kihtide arv mõjutavad tooni intensiivsust. Toodet võib vedeldada veega 5-20 mahu%, kui toon tundub liiga intensiivne.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Vahatamise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10 0C ning õhu suhteline niiskus alla 80%.

Säilitamisel vältida jäätumist!

Täpsemad kasutusjuhised leiad 
siit

Our Brand