ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

654913_D1_eaf0__1_vaha

Rohkem vaateid

ROTIMÜRK RATIMOR 200g (vahaplokid)

Tõhus ja usaldusväärne lahendus näriliste probleemile!

Kui otsid tõhusat viisi, kuidas vabaneda närilistest oma kodus või äripinnal, siis ROTIMÜRK RATIMOR 200g vahaplokid on just sulle! Need kvaliteetsed vahaplokid pakuvad usaldusväärset kaitset näriliste vastu ning aitavad tagada sinu ruumides puhtuse ja hügieeni.

Saadavus: Jah

3,35 €
 pakk 

Info

Miks valida ROTIMÜRK RATIMOR 200g vahaplokid?
  1. Tõhus lahendus: Need vahaplokid on loodud spetsiaalselt näriliste tõrjeks ning tagavad kiire ja tõhusa tulemuse. Närilised haaravad plokid aktiivselt, mis tagab, et mürgine segu mõjub kiiresti ja efektiivselt.
  2. Ohutu kasutamine: ROTIMÜRK RATIMOR vahaplokid on välja töötatud nii, et need oleksid tõhusad närilistele, kuid samal ajal tagavad ohutuse inimestele ja lemmikloomadele. Plokke on lihtne paigutada raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, kuhu lapsed ja lemmikloomad ei pääse.
  3. Pikaajaline toime: Üks plokk suudab pakkuda pikaajalist kaitset näriliste vastu. Pidev söömine tagab, et närilised ei arenda resistentsust ning probleem saab lahendatud püsivalt.
  4. Lihtne kasutada: ROTIMÜRK RATIMOR vahaplokid on valmis kasutamiseks kohe pärast pakendi avamist. Plokkide paigutamine käib kiirelt ning nende asetamine erinevatesse ruumidesse on mugav ja efektiivne.
  5. Mitmekülgne kasutus: Sobib ideaalselt nii koduseks kasutamiseks kui ka äripindadele. Olgu tegemist restorani, lao või muu ettevõttega, ROTIMÜRK RATIMOR vahaplokid on suurepärane valik näriliste tõrjeks.
Kokkuvõttes on ROTIMÜRK RATIMOR 200g vahaplokid tõhus ja usaldusväärne viis, kuidas vabaneda närilistest ning tagada puhtus ja turvalisus sinu elu- või tööruumides. Ära lase närilistel enda ümber võimust võtta – vali ROTIMÜRK RATIMOR ja lahenda näriliste probleem ükskord ja alatiseks!

Our Brand