ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

weber rex fix

Rohkem vaateid

Plaatimissegu elastne Weber rex fix (Renovation Fix) 20kg

weber rex fix (eelmine nimetus Renovation Fix ehk RF) on väga tugeva nakkega elastne tsemendil baseeruv plaatimissegu seinte ja põrandate plaatimiseks kuivades, niisketes ja märgades ruumides. weber rex fix on plaatimissegu, mida saab kasutada ekstreemsetes tingimustes, näiteks kuumadel pindadel (kuni +80°C) , samuti erinevate keraamiliste- ja looduskiviplaatide paigaldamiseks betoonpõrandatel, krohvitud kiviseintel, kipsplaadil, veetõkkel, vana plaadistusel jne. Sobib kasutamiseks nii sise-kui välistingimustes.
• Elastne S1 klass (SFS-NE 12002)
• Hea nake nõudlikel aluspindadel nt vanadel plaatidel, PVC-l, metallil ja värvitud pindadel
• Kasutatav kuumadel pindadel
• Ei tolma ehk "Low Dust" toode
• Kasutamiseks sise- ja välistingimustes (ilmastikukindel)

Saadavus: Jah

Special Price 15,90 €

Tavahind: 23,00 €

0,80 € / kg

1,15 € / kg

 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

ALUSPIND Plaaditavad pinnad peavad olema puhtad, kõvad ja mahupüsivad. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest nagu tolm, õli, tsemendipiim ja mitteniiskuskindlad pahtlid. Väiksemad pinna ebatasasused tasandatakse plaatimisseguga enne tööde algust. Värskelt valatud betoonpindade plaatimisel on enne tööde algust soovitatav aluspind tugevakiulise harja või puusiluriga üle hõõruda, et eemaldada naket nõrgestav tsemendipiim. Tööde ajal ja kahel järgneval päeval peab aluspinna, segu ja plaatide temperatuur olema üle + 5°C.
SEGU VALMISTAMINE Segamiseks kasutatakse ainult puhast vett. Veekulu on 5,8 l/20 kg kohta. Segu segatakse trelli otsa kinnitatud vispliga kaks korda läbi. Esimene segamine viiakse läbi vähema veega ja segul lastakse seista umbes 10 minutit. Seejärel segatakse veel üks kord ning lisatakse ülejäänud veekogus. Valmissegatud plaatimissegu kasutusaeg on 4 tundi vee lisamisest.
TÖÖDE TEOSTAMINE Segu kanda pinnale hambulise plaatimiskammi sileda servaga, seejärel kammida segu üle hambulise servaga. Segu pealekandmisel tuleb arvestada selle töötlemis- ja tardumisaega, seetõttu kanda segu ainult nii suurele pinnale, mida jõuab 10...15 minutiga plaatida. Plaatimisaega mõjutavad pinna absorbtsioon, temperatuur ja ventilatsioon. Plaat asetada tihedalt segu pinnale ja kergelt liigutades suruda segusse. Nii saavutatakse vajalik nake plaadi ja aluspinna vahel. Plaatide asendit saab korrigeerida sõltuvalt aluspinna imavusest u 10 minuti jooksul. Plaaditakse lahtiste vuugivahedega, horisontaalsed vuugivahed tehakse vuuginööri abil. Nöör eemaldatakse pärast segu kõvenemist. Plaadi seguga nakkumise kontrolliks eemaldatakse plaat seinast või põrandalt ja vaadatakse tagumist külge. Hea nakke korral on peaaegu terve plaadi tagumine külg kaetud seguga: seinaplaatide puhul 80% ja põrandaplaatidel 90%. Piisava nakkepinna saavutamiseks tuleb arvestada plaatide tagakülje reljeefi ja pahtlilabida hammaste õiget suhet. Suuri plaate paigaldades võib plaatimissegu kanda ka plaadi tagaküljele. Segu ei tohi täita üle poole vuugi sügavusest, üleliigne segu eemaldatakse kohe. Plaaditud põrandale ei tohi astuda enne 2...3 päeva möödumist! Tööriistad puhastada veega kohe pärast kasutamist.
PRAKTILISI NÕUANDEID Remontplaatimissegu weber rex fix saab kasutada tasandussegude nakke parandamiseks mitteimavate aluspindade korral. Sellisel juhul tuleb segu kanda puhastatud ja karestatud aluspinnale kitsaste hammastega segukammiga.

 
Materjali kulu u 3kg/m²  ( 9x6x6mm plaatimiskammi korral)
Veekulu u 5,8 l /20kg (=u 0,29 l/kg)
Segu avatud aeg u 20 min
Sega kasutusaeg 4 tundi vee lisamisest
Kivistumine enne vuukimist 24 tundi (väheimaval aluspinnal põrandal > 48 tundi (+23°C)
Kivistumisaeg kuni kerge koormamiseni 2 päeva (+23°C)
Täielik kivistumine 2 nädalat (T=20 °C, RH 50%)
Sideaine Tsement
Nakketugevus > 1,0 N/mm² (EN 1348)
Värvus Hall
Tuletundlikus A1
Külmakindlus Jah
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Pakend 20 kg
Toote sertifikaadid CE, M1, VTT

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Harutoos 68x60mm, sinine, sügav [40]

Harutoos 68x60mm, sinine, sügav [40]

0,80 €
Harutoosi kaas kruvikohtadega 81mm

Harutoosi kaas kruvikohtadega 81mm

0,22 €
Installatsioonikõri traadiga Ø20mm hall Pipelife (70012170)

Installatsioonikõri traadiga Ø20mm hall Pipelife (70012170)

Special Price 0,12 €

Tavahind: 0,28 €

Kiirühendus keeratav kollane (10tk) pakendis

Kiirühendus keeratav kollane (10tk) pakendis

1,70 €
 

Our Brand