ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Pinotex_Ultra_Oregon_1l

Rohkem vaateid

PINOTEX ULTRA OREGON EU 1L

Lahustipõhine, UV-filtrit sisaldav kaitsevahend puitpindadele välistingimustesse. Parandab kattekihi vastupidavust päikesekiirgusele ning takistab hallituse ja vetikate levikut puidu pinnal.

Saadavus: Jah

8,90 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

PINOTEX ULTRA EU on mõeldud dekoratiivviimistluseks ning kaitseks ilmastikumõjude eest. Moodustab läikiva, niiskuskindla kattekile. Sobilik nii uute kui ka vanast värvist puhastatud, saetud ja hööveldatud puitpindade viimistlemiseks. Näiteks: fassaadid, avatäited, piirdeelemendid. Iseäranis hästi sobib hööveldatud pindadele.
NB! Ei sobi seenhaigustega nakatunud või kahjuritest asustatud puidu töötlemiseks.

Kogukulu: saetud puit 4-8 m2/L; hööveldatud puit 8-12 m2/L
Kuivamisaeg: tolmukuiv 6 h; ülevärvitav 12 h
Värvus: oregon
Läige: läikiv
Kogus: 1,0 L
Värvimistingimused: üle +5 0C
 
Kasutamine:
Töödeldav pind peab olema puhas, kuiv ning vaba seenkahjustustest (mädanik-, hallitus- ja sinavusseened). Parema nakke tagamiseks eemalda pinnalt vana, lahtine puidukaitsevahendi, värvi või halliks värvunud puidukiht, kaabitsa, harja, soojaõhupuhuri, pesemise või värvieemaldusvahendi teel. Väldi puitu kahjustada võivate puhastusmeetodite (nt liivaprits) kasutamist!

Puitlaudise kinnitamisel eelista tsingitud naelu ja kinnitusklambreid. Eelnevalt töötlemata metalldetaile kasutades tuleb need enne puitpinna lõplikku viimistlemist eraldi rooste vastu kaitsta. NB! Jälgi, et puitvooder oleks korralikult tuulutatav, katus ja vihmavee süsteem korras ning drenaaž toimiks tõrgeteta.

Krundi uued või vanast värvist puhastatud puitpinnad, maksimaalse kaitseefekti ja ühtlase tooni tagamiseks 1 kord värvitu lahustipõhise biotsiidse kaitsekrundiga Pinotex Base. Kattevärvimine teha alles peale 24 tunni möödumist!

Enne kasutamist ja kasutamise ajal korralikult segada. Kanna pinnale, piki puidukiudu, pintsliga 2 korda pideva kihina. Iga järgnev kattekiht muudab värvitooni tumedamaks, läikivamaks ning kestvamaks. Puidukaitsevahend on kasutusvalmis ja ei vaja vedeldamist. Pinotex Ultra EU toonid on omavahel segatavad, vajadusel võib valitud värvitooni heledamaks muutmiseks lisada tootele värvitut Pinotex Ultra EU’d (kuni 30%). Ühtlase värvitooni tagamiseks sega vajalik kogus toodet kokku ühte nõusse. Samuti võib kogu töödeldud pinna, toote pinnalekandmisele järgneva 10-20 minuti jooksul, kuiva pintsliga üle käia.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema +5…35°C (soovitavalt +18 ± 2°C) ning õhu suhteline niiskus alla 80%. Vältida värvimist tuulise ilmaga, samuti otsese päikese käes, kuna lahusti liigintensiivne aurustumine võib põhjustada ebaühtlase ja mittekvaliteetse värvikile tekke
 
Säilitada suletud taaras!

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

AURUTÕKKEPABER 1,25x24 30m²

AURUTÕKKEPABER 1,25x24 30m²

Special Price 7,72 €

Tavahind: 10,90 €

Klaasiliist 9x15mm 2,7m MÄND [50]

Klaasiliist 9x15mm 2,7m MÄND [50]

1,39 €
OSB-3 plaat 18x1250x2500mm

OSB-3 plaat 18x1250x2500mm

Special Price 17,44 €

Tavahind: 27,12 €

   

Our Brand