ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Pinotex_Impra_10l

Rohkem vaateid

PINOTEX PUIDUKAITSEVAHEND IMPRA 10L

Vesialuseline, intensiivse rohelise värvusega sügavimmutusvahend varjatud puitkonstruktsioonidele. Imendudes sügavale puitu, tagab puidule pikaajalise kaitse niiskuse vastu ning ennetab seenhaiguste levikut puidus.

Saadavus: Jah

53,30 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

53.30

Info

PINOTEX IMPRA on mõeldud niiskemas keskkonnas (nt vundamendiga vms kontaktis) oleva puidu kaitseks, kus dekoratiivne viimistlus ei ole vajalik. Sobilik nii uute kui ka vanemast, riknemata puidust talade, põrandalaagide, sarikate, müürlattide, postide alumiste osade ja muude varjatud puitkonstruktsioonide immutamiseks.
Vältida kasutamist avatud konstruktsioonidel sise- ja välistingimustes ning otsese päikesekiirguse käes asuvate pindade kaitseks, kuna pikaajaline UV-kiirgus vähendab biotsiidi kaitsevõimet. Samuti vältida  maapinna ja vesikeskkonnaga otseses kontaktis olevate puiduosade immutamist.
NB! Ei sobi seenhaigustega nakatunud või kahjuritest asustatud puidu töötlemiseks.

Kogukulu: saetud puit  5-7 m2/L; hööveldatud puit 9-12 m2/L
Kuivamisaeg: puutekuiv 2-4 h
Värvus: roheline
Kogus: 10 L
Värvimistingimused: üle +5 0C
 
Kasutamine:
Töödeldav pind peab olema puhas, kuiv ning vaba seenkahjustustest (mädanik-, hallitus- ja sinavusseened). Määrdunud pind puhasta kuivalt harjaga, tugevasti seotud tolm, rasv ja nõgi eemaldada leeliselise puhastusvahendiga Cleaner, seejärel loputa pind hoolikalt puhta veega ning lase enne immutamist kuivada. Hallitus ning pinnapealne orgaanika eemaldada mehhaaniliselt, kasutades selleks niisket harja, käsna või kaabitsat, seejärel pese pind puhastusvahendiga BioCleaner, loputada hoolikalt ning lase enne immutamist kuivada. Eemalda kindlasti saepuru ning väldi puitu kahjustada võivate puhastusmeetodite (nt liivaprits) kasutamist!

Puitlaudise kinnitamisel eelista tsingitud naelu ja kinnitusklambreid. Eelnevalt töötlemata metalldetaile kasutades tuleb need enne puitpinna lõplikku viimistlemist eraldi rooste vastu kaitsta.

Krundi, niiskes keskkonnas olevad puitpinnad, värvitu lahustipõhise biotsiidse kaitsekrundiga Pinotex Base või Pinotex Wood Primer.

Enne kasutamist ja kasutamise ajal korralikult segada. Kanna pinnale, piki puidukiudu, pintsliga 1-2 korda pideva kihina või hoopis kastmismeetodil. Kata pinda ohtralt, tagamaks võimalikult hea puidupinna küllastumine. Toode on kasutusvalmis ja ei vaja vedeldamist.  NB! Pinotex Impraga immutatud pind jääb roheline ning ei ole mõeldud ülevärvimiseks ega puidukaitsevahendiga töötlemiseks.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema +5…35°C (soovitavalt +18 ± 2°C) ning õhu suhteline niiskus alla 80%. Vältida värvimist tuulise ilmaga, samuti otsese päikese käes, kuna lahusti liigintensiivne aurustumine võib põhjustada ebaühtlase ja mittekvaliteetse värvikile tekke
 
Säilitada suletud taaras!

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

! PRUSSIKING 51x135mm VÄLIS [40]

! PRUSSIKING 51x135mm VÄLIS [40]

Special Price 0,95 €

Tavahind: 1,25 €

Vineer EXT niiskuskindel 12x1250x2500 C/C Kask

Vineer EXT niiskuskindel 12x1250x2500 C/C Kask

Special Price 23,99 €

Tavahind: 31,00 €

     

Our Brand