ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

PINOTEX BASE BPR PUIDUKAITSEKRUNT

Rohkem vaateid

PINOTEX BASE BPR PUIDUKAITSEKRUNT 2,5L

Pinotex Base BPR on lahustipõhine, biotsiide sisaldav värvitu puidukaitsekrunt välistöödeks. Imendudes sügavale puitu, tagab hea nakke, kaitseb puitu mädaniku ja puidusine vastu ning aitab ennetada kahjurite levikut puidus. Sobib kasutamiseks koos vee- ja lahustipõhise pinnaviimistlusega.

Saadavus: Jah

23,30 €
 tk 

Info

PINOTEX BASE BPR sobib nii uute kui ka vanast värvist puhastatud, saetud ja hööveldatud puitpindade immutamiseks. Näiteks: tugi­ või piirdekonstruktsioonid, palkehitised, fassaadid, avatäited ja terrassid.
NB! Ei sobi seenhaigustega nakatunud või kahjuritest asustatud puidu töötlemiseks.

Kogukulu: 4,5-5,5 m2/L
Kuivamisaeg: ülevärvitav 24 h
Värvus: värvitu
Kogus: 1,0 L
Värvimistingimused: üle +5 0C
 
Kasutamine:
Töödeldav pind peab olema puhas, kuiv ning vaba seenkahjustustest (mädanik-, hallitus- ja sinavusseened). Parema nakke tagamiseks eemalda pinnalt vana, lahtine puidukaitsevahendi, värvi või halliks värvunud puidukiht, kaabitsa, harja, soojaõhupuhuri, pesemise või värvieemaldusvahendi teel. Väldi puitu kahjustada võivate puhastusmeetodite (nt liivaprits) kasutamist!

Puitlaudise kinnitamisel eelista tsingitud naelu ja kinnitusklambreid. Eelnevalt töötlemata metalldetaile kasutades tuleb need enne puitpinna lõplikku ülevärvimist eraldi rooste vastu kaitsta. NB! Jälgi, et puitvooder oleks korralikult tuulutatav, katus ja vihmavee süsteem korras ning drenaaž toimiks tõrgeteta.

Enne kasutamist ja kasutamise ajal korralikult segada. Kanna pinnale, piki puidukiudu, pintsliga 1-2 korda pideva kihina. Puidukaitsekrunt on kasutusvalmis ja ei vaja vedeldamist. Enne kattevärvimist veendu, et krunditud pind oleks piisavalt kuiv.

Töödeldav pind peab olema puhas ja kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema +5…35°C (soovitavalt +18 ± 2°C) ning õhu suhteline niiskus alla 80%. Vältida värvimist tuulise ilmaga, samuti otsese päikese käes, kuna lahusti liigintensiivne aurustumine võib põhjustada ebaühtlase ja mittekvaliteetse värvikile tekke
 
Säilitada suletud taaras!

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Onduline katuseplaat  2000x950mm, punane, Classic

Onduline katuseplaat 2000x950mm, punane, Classic

15,90 €
LAUD 22X100 kuivatatud 3,0m ABC KD/HT

LAUD 22X100 kuivatatud 3,0m ABC KD/HT

3,10 €
PRUSS 50x100 kuivatatud 2,7m ABC KD/HT

PRUSS 50x100 kuivatatud 2,7m ABC KD/HT

6,70 €
   

Our Brand