ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

PENOSIL PREMIUM GUNFOAM WINTER 750ml püstolivaht [12]

Rohkem vaateid

PENOSIL PREMIUM GUNFOAM WINTER 750ml püstolivaht [12]

PENOSIL Premium Gunfoam Winter

Ühtlase struktuuriga ja vähese järelpaisumisega.
Väga hea nakkuvus erinevate ehitusmaterjalidega..
Kvaliteetne tulemus erinevatel ilmastikutingimustel
Kasutatav vahupüstoliga.

Kasutusalad:
Uste ja akende paigaldamine ja tihendamine.
Torude isoleerimine ja kinnitamine.
Avauste ja tühimike täitmine, vuukide tihendamine.
Soojus- ja heliisolatsioon.

Pakend:
Aerosoolballoon 1000 ml, sisu 750 ml, 12 tk karbis

Saadavus: Jah

5,48 €
 tk 

Info

PENOSIL Premium Gunfoam Winter
Ühekomponentne vähese järelpaisumisega professionaalne talvine ehitusvaht nõudlikule ehitajale. Vaht on aerosoolballoonis, kasutatav vahupüstoli abil, tardub õhuniiskuse toimel. Tardunud vaht on hea temperatuuri ja heli isolaator. Vahul on väga head liimivad omadused. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega, välja arvatud „Teflon”, polüetüleen ja silikoonpinnad. Tardunud vaht ei kannata UVkiirgust ja vajab katmist.

Kasutusalad 
Kasutatakse uste ja akende paigaldamiseks, torude isoleerimiseks ja fikseerimiseks läbiviikudes, avauste ja tühimike täitmiseks ning heli- ja soojusisolatsiooniks.

Kasutamistingimused
Õhutemperatuur kasutamisel -10 °C kuni +30 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ballooni temperatuur kasutamisel +5 °C kuni +25 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ühendatavad pinnad peavad olema puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Tardunud vaht on vesialuseliste värvidega ülevärvitav.

Kasutusjuhend 
Vahuballooni hoida püstises asendis, eemaldada adapteril olev kork ja keerata balloon püstoli külge, hoides ühe käega püstoli käepidemest ja teisega keerata ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks teisi inimesi. Ballooni ei tohi keerata püstolile nii, et balloon on ventiiliga allapoole või keerates püstolit ballooni peal. Peale püstoli kinnitamist loksutada ballooni vähemalt 20 korda, seejärel alustada tööd hoides püstolit tööasendis, ballooni põhi ülespoole. Aluspinda niisutada, sest vaht paisub niiskuse toimel. Eelnevalt niisutatud pind tagab parema tulemuse. Vahu kogust reguleerida püstoli päästikuga. Külmal ajal on vajalik enne tööga alustamist ballooni soojendada soojas ruumis või soojas vees, soojendava vee või õhu temperatuur ei tohi ületada +30 °C.

Puhastamine
Tardumata vahu puhastamiseks pindadelt ja tööriistadelt sobib PENOSIL Premium Foam Cleaner. Tardunud vahtu saab eemaldada mehaaniliselt, kui seda eelnevalt pehmendada vahendiga PENOSIL Premium Foam Remover. Käte, riiete ja vahupüstoli puhastamiseks tardumata vahust sobivad puhastuslapid PENOSIL Premium Cleaning Wipes. 

Säilitamine
Ballooni tuleb ladustada ning transportida vertikaalselt. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ladustada temperatuuril +5 °C kuni +30 °C. Aerosoolballooni ei tohi hoida temperatuuridel üle +50 °C, soojusallikate läheduses ega otsese päikesevalguse käes. Garanteeritud säilivusaeg avamata pakendis 18 kuud. 

Tehniline informatsioon:
http://penosil.com/et/pustolivahud/29-penosil-premium-gunfoam-winter-1122.html

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

KOORMAKATE 1,5x6,5m

KOORMAKATE 1,5x6,5m

3,83 €
Mõõdulint Stanley Tylon 3m

Mõõdulint Stanley Tylon 3m

4,80 €
Mõõdulint Stanley 5m FatMax BladeArmor

Mõõdulint Stanley 5m FatMax BladeArmor

22,32 €
   

Our Brand