ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Onduline_must

Rohkem vaateid

Onduline katuseplaat 2000x950mm, must, Classic

Onduline Classic on laineline bitumeeritud katuseplaat, mis on valmistatud bituumeniga immutatud orgaanilistest kiududest suure kuumuse ja rõhu all. Värv immutatakse plaadi sisse koos koos UV-kindla lisaainega. Onduline katuseplaat on väga hea ilmastikukindlusega, painduv ja hea värvipüsivusega. Garanteeritud veepidavus 15 aastat. Lihtne käsitleda ja paigaldada. Ei sisalda astbesti ega ohusta tervist.

Tehnilised andmed:
Plaadi mõõtmed: 2000x950 mm
Laine mõõtmed: 95x38 mm
Plaadi paksus: 3,2 mm
Kaal 6,4 kg
Kogus alusel 150 tk
Saadaval neljas toonis: must, punane, pruun ja roheline.

Saadavus: Jah

15,90 €

8,37 € / m²

 tk 

Info

Kui palju plaate, naelu ja harjaprofiile tellida? Vajaliku plaatide koguse lihtsustatud arvutamiseks korrutatakse katuse pind koefitsendiga 1,2 ja saadud tulemus jagatakse ühe plaadi pinnaga s.o. 1,88 m². Ühele plaadile kulub 20 naela. Vajalik arv harjaprofiile saadakse harja pikkuse jagamisel koefitsendiga 0,8.

Onduline'i katuseplaat on elastne, see ei pragune, ei kaota värvi, ei vaja erilist hooldust, on tervisele ohutu. Katuseplaadi tootmisprotsess on järgnev: tselluloosi- ja polüesterkiud segatakse vedelaks pulbiks, mis pressitakse lainelisse vormi ning see läheb ahju. Pikad kiud armeerivad materjali ning see jääb elastseks. Järgnevas etapis toimub värvimine, kus värv tungib sügavale kiudude vahele ning seejärel immutatakse bituumeniga. Värviga immutamine tagab selle, et värv ei hakka kooruma ning seda pole vaja enam kunagi töödelda: värvida ega immutada.
Onduline katuseplaat on 3,2 mm paksune ja tänu selle lainelisele kujule tekib hea ventilatsioon, kondensvett selle alla ei teki. (Meie talvedele mõeldes on soovitatav paigaldada aluskile.) Lumi sulab Onduline'i katuselt sujuvalt, mitte laviinina maha. Sellesse katusesse ei juurdu sammal, sest materjal pole poorne. See kõik tagabki katusele pika eluea. Onduline katusematerjali elueaks loetakse 30 kuni 50 aastat, tehasepoolne garantii on 15 aastat.

Paigaldamine - Onduline plaadi mõõtmed on 2x0,94 m, see katab 1,6 m2 ning kaalub 6,4 kg. Paigaldusjuhend on allalaetav meie e-poes. Paigaldus on lihtne - selleks piisab juhendist, haamrist ja saest. Naelad lüüakse läbi laineharjade kõige kõrgemate kohtade roovituse külge, need armeerivad, jäigastavad katuse. Viilkatuse puhul on maksimaalseks roovituse sammuks 45 cm. Harjaplaadid on valmistatud katuseplaatidega samast materjalist ja samades värvitoonides. Elastsuse tõttu saab neid kasutada erinava kaldega katuseharja puhul. Peale viilkatuste on võimalik Onduline'ga katta ka kaarjaid katuseid.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Naelutusnurk 70x70x55x2,5 Zn tug. [50]

Naelutusnurk 70x70x55x2,5 Zn tug. [50]

Special Price 0,55 €

Tavahind: 0,88 €

Naelutusplaat 160x50x2,0 ZN

Naelutusplaat 160x50x2,0 ZN

1,30 €
     

Our Brand