ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Weber M100/600 talvine 25kg

Rohkem vaateid

Müürisegu Weber M100/600 TALVINE 25KG

Müürisegu weber M100/600 talvine on ette nähtud plokkidest ja tellistest müüride ladumiseks talvistes tingimustes, kuni temperatuurini -10 ºC. Tegu on tehases valmistatud kuivseguga, millele tuleb ehitusobjektil lisada vaid vett.
Müürisegu on ette nähtud kergkruus -, kergbetoon- ja betoon plokkide ning tellistest (nii põletatud kui silikaat) müüride ladumiseks sise- ja välitingimustes. Samuti sobib segu välitingimustes korstnate ja kaminate ladumiseks.

• Talvistes tingimustes kasutatav
• Hea töödeldavusega
• Survetugevusega 10 MPa
• Sobib kasutamiseks temperatuuril -10 ... +30 °C

Saadavus: Jah

Special Price 4,01 €

Tavahind: 4,67 €

 kott 

Info

Aluspind

Müüritava ehitusosa alus peab olema piisavalt tugev, stabiilne ja tasane ning isoleeritud nii, et niiskus ei leviks müüritud tarindisse.

Segu valmistamine

Segu valmistamisel pidada täpselt kinni kotil olevast veekogusest. Jahedamates tingimustes kasutada segu valmistamiseks sooja (maks.60⁰C) vett. Segu temperatuur peab olema kasutamise ajal vahemikus +5…+40⁰C. Segu segamisaeg vabalangemisega segistis on 6…8 minutit ja sundsegistis 4…5 minutit. Väiksed kogused võib segada ka trelli otsa kinnitatud vispliga. Lisatava seguvee koguseid ei või ületada, kuna see vähendab segu tugevust. Valmis segu on kasutatav 2…3 tundi.

Tööde teostamine

Enne müüritööde algust ja ladumise ajal tuleb kaitsta kõiki ehitiseosi, mida müüritööde ajal võidakse kahjustada. Mördi nake ei ole tagatud kui kasutada liiga suure veesisaldusega või vastupidiselt liialt kuumi ja kuivi müürimaterjale. Müürikive ei tohi pärast nakkumist enam liigutada. Müüri ajutised katkestused tuleb püüda teha astmelised. Poolelioleva müüri pealispinda kaitsta vihma ja muu ohustava niiskuse eest. Kuiva ja sooja ilmaga tuleb takistada müüri liiga kiiret kuivamist. Mördipritsmed tuleb eemaldada müüri pinnalt enne mördi tardumist.

Vuukimine

Nähtavale jäävate tarindite vuugid tihendatakse müüritöö käigus. Vuugi pind viimistletakse siis, kui mört on piisavalt tardunud, et vuugipinna siledus või kuju jäävad püsima.

Säilitamine

Segu säilib suletuna kotis kuivas kohas kuni 12 kuud. Ehitusobjektil ladustatakse segukotid alustele, mitte maapinnale. Kotte tuleb kaitsta sademete ja niiskuse eest.

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Sisaldab tsementi kuni 20% kogumahust. Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Kasutada kaitseprille, kindaid ning kaitsekreemi. Vältida tolmu sissehingamist. Kasutada respiraatorit. Nahaärrituse korral pesta koheselt sooja seebiveega. Segu sattumisel silma loputada koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteerida arstiga.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Liimikelk BAUROC 200mm

Liimikelk BAUROC 200mm

70,46 €
Liimikelk BAUROC 375mm

Liimikelk BAUROC 375mm

81,84 €
Bauroci hõõruti / Styrofoami riiv 15x35cm

Bauroci hõõruti / Styrofoami riiv 15x35cm

12,10 €
   

Our Brand