ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

webertherm_310_we_care

Rohkem vaateid

LIIM- JA ARMEERIMISSEGU WEBER.THERM 310 25KG

weber.therm 310 on suure elastsusega ja nakketugevuse ning kiudusid ja polümeere sisaldav tsementkrohv. weber.therm 310 on mõeldud WeberTherm ja WeberMin fassaadisoojustussüsteemi ehitamiseks. Sobib erinevate aluspindade krohvimiseks nii sise- kui välistingimustes: soojustus (EPS, jäik vill), kiviseinad, puit jms. Pinnale kantakse kas krohvipumbaga või käsitsi. weber.therm 310 sisaldab kapillaarset veeimavust tõkestavaid lisandeid ega tekita veeaurule läbimatut kihti. Täitematerjali suurus maksimaalselt 1,2 mm, kihipaksus 2-10 mm.

• Suure nakketugevuse ja elastsusega kiudkrohv
• Käsitsi ja pumbaga pinnale kantav
• WeberTherm ja WeberMin soojustussüsteemi armeerimissegu
• Kihipaksuses 2...10 mm
• Pragunemiskindel ja elastne
• Sertifitseeritud 100-le külmatsüklile

Saadavus: Jah

11,10 €

0,44 € / kg

 KOTT 

Info

Aluspind

WeberTherm soojustussüsteemi ehitamisel peab EPS olema puhas ega tohi olla UV-kiirguse toimel kahjustunud (kollakamaks muutunud). EPS peab enne krohvimist olema piisavalt kaua seisnud, et hiljem ei tekiks mahukahanemise tõttu pragusid. Vill ei tohi olla enne krohvimist märjaks sadanud. Soojustusplaadid peavad olema tihedalt üksteisevastu surutud, tühemikud täidetakse vahuga.

Kiviseinte krohvimisel peab aluspind olema kõva ja puhas. Rasv, tolm, soolad, tsemendipiim,  jm naket takistavad ained tuleb eemaldada. weber.therm 310 sobib nakkekihi tegemiseks värvitud pindadele. Eelnevalt tuleb värv liivapaberiga karestada ning seejärel tolmust puhastada. Värv peab alupinnal tugevalt kinni olema.

Kuivi ja soojasid alupindasid tuleb enne krohvimist niisutada.

Kiviseinte krohvimine

Kiviseinad krohvitakse reeglina kahes kihis. Segu võib pinnale kandakäsitsi, laia pahtlilabidaga või krohvipumbaga. Esimese kihi paksus on 3-4 mm. Värskelt seinale kantud segu tasandatakse kohe metallliibiga. Teine kiht segu kantakse pinnale pärast esimese kihi kuivamist (u 1 ööpäev). Teise kihi paksus on 1-3 mm. Kui aluspind on ebaühtlase tugevusega, on soovitatav kasutada armeerimisvõrku weber 397. Võrk paigaldatakse esimese segukihi sisse. Ülekate võrgu paanide vahel ja jätkukohtades peab olema 10 cm.

Soojustussüsteemi ehitamine

Pärast tugevdusprofiilide paigaldamist krohvitakse ja armeeritakse soojustusplaatide pind. Armeerimine tehakse kahes etapis. Esimenekiht weber.therm 310-t kantakse pinnale 3-4 mm paksuse kihina. Värskelt seinale kantud segusse vajutatakse armeervõrk weber 397 ning pind tasandatakse, liikudes paani keskelt äärtele. Võrgu paanidevahel ja jätkukohtades peab jääma 10 cm laiune ülekate. Pärast esimese kihi kuivamist kantakse pinnale teine kiht armeerimissegu weber.therm 310. Teise kihi paksus on 1-3 mm ning see peab katma aluspinna ja võrgu täielikult. Teise kihiga saavutatakse pinna siledusviimistluskrohvi alla. Soojustuse krohvimine/armeerimine tuleb teostada nii, et armeerimiskihi (weber.therm 310 koos võrguga) paksus soojustuse pinnal oleks vähemalt 4-6 mm.

Kohtades, kus soovitakse saada suuremat löögikindlust (nt sokkel), võib kasutada kas tugevamat soomusvõrku või panna topeltvõrk (nn soomusarmeering). Seejuures peab krohvikihi paksus olema umbes10 mm. Värskelt krohvitud pinda tuleb kaitsta  vihma, tuule ja päikese eest.

Lõppviimistlus

Enne lõpliku viimistluse pealekandmist peab aluskiht olema kuivanud. WeberTherm süsteemis on lubatud kasutada nii mineraalseid, polümeerseid kui ka silikoonkrohve.

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Kasutada kaitseprille, kindaid ning kaitsemaski. Vältida tolmu sissehingamist. Kasutada respiraatorit. Nahaärrituse korral pesta koheselt seebiveega. Segu sattumisel silma loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega ning vajadusel konsulteerida arstiga.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Harjakivi 625mm telliskivipunane kat.plaadile

Harjakivi 625mm telliskivipunane kat.plaadile

10,68 €
Eterniidikruvi 6,0x100 puurotsaga, telliskivipunane

Eterniidikruvi 6,0x100 puurotsaga, telliskivipunane

0,50 €
Eterniit Gotika 585x920mm telliskivipunane

Eterniit Gotika 585x920mm telliskivipunane

7,98 €
   

Our Brand