ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Weber S-100 talvine

Rohkem vaateid

! Kuivbetoon Weber S-100 25kg TALVINE

weber S-100 talvine kuivbetoon on ilmastikukindel betoonisegu üldisteks valutöödeks talvetingimustes (minimaalselt -10 ºC), kus betooni nõutav survetugevus on kuni 25 MPa. Täitematerjali suurus on 0…10 mm. Veega segamisel saadakse valmis betoonisegu.

Saadavus: Jah

Special Price 3,90 €

Tavahind: 4,50 €

 KOTT 

Info

Kasutuskohad

weber S-100 talvine kuivbetoon on mõeldud mahukamateks betoonivalutöödeks, kus segukihi paksus ületab 30 mm. Sobib põrandate, vundamentide, silluste, kandepostide ja teiste monoliitsete konstruktsioonielementide valamiseks.

Aluspind

Kui aluspinnaks ei ole raketised või valutöödeks ettevalmistatud pinnas, sobib weber S-100 ka betoonist ja kergbetoonist aluspindadele. Aluspind peab olema imamisvõimeline ja puhas naket takistavatest ainetest, nagu näiteks tolm, tsemendipiim jne. Pinnal olev jää ja lumi tuleks eemaldada näiteks gaasipõleti abil. Kuuma vee või auru kasutamist ei soovitata, kuna see niisutab liigselt aluspinda ja vähendab peale valatava segu naket.
 

Segu valmistamine

25 kg kotitäis kuivsegu segada 2,5 liitri puhta veega, saades umbes 12 liitrit valmissegu. Segu valmistamiseks kasutatav kuivsegu ei või olla külmunud! Segamiseks kasutatakse segumasinat, väikeseid koguseid võib segada ka trelli otsa kinnitatud vispliga. Segu segamisaeg on umbes 3 minutit. Lisatava seguvee koguseid ei või ületada, kuna see vähendab segu tugevust ja suurendab kuivamisel esinevat mahukahanemist. Alla 0 ºC töötamisel on soovitatav segu valmistamiseks kasutada sooja (kuni +40 ºC) vett. Samuti on soovitatav enne tööde algust hoida segu soojas ruumis. Valmis segu on kasutatav kuni 2 tundi.

 

Tööde teostamine

Valamisel järgitakse üldiseid segu käsitlemisel ja tasandamisel kasutatavaid töövõtteid. Nake puhastatud aluspinnaga tagatakse õhukese kihi weber S-100 tugeval hõõrumisel (lühikesekarvaline hari) aluspinnale ja seejärel tehakse põhivalu värskele segule stiilis „märg-märjale“.

Praktilised nõuanded

Järelhooldusena takistatakse värske betooni pinna kiiret kuivamist näiteks kilega katmisega paaril järgneval ööpäeval.
Segu sobib kasutamiseks temperatuuril -10…+30 ºC.
Tähelepanu! Talvisesse kuivbetooni weber S-100 ei või täiendavalt külmumisvastaseid lisandeid lisada! Valatud betoonist võivad kuivamise ning kivinemise käigus tulla pinnale soolad, mistõttu võib valatud pind esialgu jääda laiguline. Soolad saab hiljem ära pühkida.
Ehitusobjektil ladustatakse segukotid alustele, mitte maapinnale. Kotid kaitsta sademete eest (näiteks varikatusega).

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Sisaldab tsementi min 20% kogumahust. Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Segu sattumisel silma loputada koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteerida arstiga.

 
 

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Toru Alupex 16x2,0x200m.(Wavin 3052191)

Toru Alupex 16x2,0x200m.(Wavin 3052191)

1,20 €
Katteliist 10x47mm 2,7m MÄND [10]

Katteliist 10x47mm 2,7m MÄND [10]

6,30 €
     

Our Brand