ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Kuidas osta?

.

E-poe müügitingimused»
Taganemisavaldus

KAUBAD TOIMETATAKSE KOHALE KUNI 5 TÖÖPÄEVA JOOKSUL, ERITELLIMUSTOOTED KUNI 2 NÄDALA JOOKSUL

Info tellimise kohta 5379 7970 / Tarne info 5389 5295

Pane tooted
ostukorvi

ostukorvi pilt
Vormista ost
»
»
»

Automaatne
tellimuskinnitus
e-mailile

See pole arve!
Tellimuskinnituse pilt
»

Kui valisid
arvega tasumise,
saadame arve

E-kirja pilt
»

Makstud
arvega või
pangalingiga

Kui tellimuse
eest on tasutud
siis komplekteerime
»
Tuled ise järgi: 
Oota ära info kauba komplekteerimise kohta telefoni või e-kirja teel
Tellisid transpordi: 
Teavitatakse tarne aeg telefoni või e-kirja teel

Informatsioon

Kõik Ehituskaup24.ee e-poes näidatavad hinnad kehtivad ainult e-poest kaupa ostes ja sisaldavad käibemaksu 22%. 

Suurem osa kaubast on kohe laoseisus olemas, tellitavale kaubale täpsustame tarneaja.

Ehituskaup24-s esitatud tellimustele vastatakse hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul.

Toodete puhul, mis on pakendatud alusele, lisandub tellimusele aluse hind, vastav informatsioon on iga toote juures eraldi välja toodud, alus on tagastatav.

Ehituskaup24.ee garanteerib ostetud kauba kvaliteetsuse ja komplektsuse.

Palume ka tutvuda meie Müügitingimustega: E-poe müügitingimused

Kui Ehituskaup24-l ei ole võimalik tellimust täita, siis pakutakse kliendile asendustoodet või tagastatakse kogu tellimuse eest tasutud summa, vastavalt osapoolte vahelisele kokkuleppele.

Infot tellimuste ja teenuste kohta saab telefonil +372 53797970, transpordiga seotud küsimuste puhul helistage telefonil +372 53895295.

Kirjutada saate meile aadressil pood@ehituskaup24.ee.

Kaubale ise järele tulles palume teil ära oodata meie klienditeeninduse kinnituse kauba komplekteerituse kohta. Nädalavahetusel toimub kauba väljastamine ainult eelneval kokkuleppel!

Ostmine

Lisage toode ostukorvi (kasutades nuppu "lisa ostukorvi"), märkides eelnevalt ära ka soovitud koguse. Kui soovite osta mitut toodet, korrake protseduuri uue tootega.

Ostukorvi sisuga tutvumiseks ja koguste muutmiseks vajutage üleval menüüs olevat nuppu "Ostukorv".

Kui ostukorv on soovitud toodetega täidetud, siis valige sobiv viis kauba kättesaamiseks, erinevad võimalused on kõik "Kohaletoimetamise viis" valikus ära toodud.

Teie poolt tehtud tellimused ja nende staatus on alati näha "Minu konto" valiku alt.


VIDEO OSTU SOORITAMISE KOHTA »


Maksmine

Maksmine toimub Swedbank, SEB, LHV, Citadele, Luminor või Coop panga makselingi vahendusel, lisaks valik Soome pankasid. Makseid vahendab Montonio Finance. Peale pangalingi kasutamist väljuge e-panga lehelt kasutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". Kui Teil puudub konto toodud pankades, siis koostame Teile soovi korral arve, mille alusel saate oma tellimuse eest tasuda(seljuhul valige "Tasumine" valikus "Maksan arve alusel").

Juhul kui tulete ise ostetud kaubale järele, on võimalus tellimuse eest ka kohapeal kaupluse kassasse maksta, kas sularahas või kaardiga.

ESTO Slice, tasu 3-s osas makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul, kolme võrdse maksena, ilma ühegi lisakuluta. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Alati on võimalus tasuda ennetähtaegselt ilma ühegi kuluta. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS

Lisaks on võimalus ka kasutada Ehituskaup24 järelmaksu, mida on võimalik automaatselt valida "Tasumine" valikus.

Omapoolsed soovid ja märkused on võimalik kirja panna "Tellimuse ülevaade" valikus, "Tellimuse kommentaar" lahtrisse.


Transport 

Ehituskaup24.ee toimetab kliendile kaubad kätte üle kogu Eesti. Klient peab tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajaks on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja maha laadimas. Vastasel juhul toimetatakse kaup tagasi Ehituskaup24.ee lattu ning klient on kohustatud tasuma traspordi maksumuse, et tellitud kaup uuesti soovitud kohta toimetataks. 

Tavapärane tarneaeg ostetud kaupadele on kuni 5 tööpäeva, olenevalt tellitud toodetest ja sihtkohast kuni 2 nädalat, alates makse laekumisest. Täpse tarneaja kinnitab klienditeenindus.

Võimalik on valida erinevate kätte saamise viiside ja transporditeenuste vahel:

Tulen ise järgi (+ märgist avaneb ladude nimekiri)

Itella pakiautomaat või kuller (valitav sõltuvalt toote suurusest)

Transport mahalaadimiseta (mahalaadimise eest vastutab klient ) 

Transport mahalaadimisega (veokil on peal kraana, mille abil kaup maha tõstetakse) Kraanatransport - lahtise kastiga 12-15T kandejõuga veok. Mahalaadimine toimub kraana ja troppide abil.

Soovin pakkumist transpordile (tellimuse märkustesse saate täpsustada soovid)

Rasketele ja pikkadele kaupadele ei ole võimalik tellida tavalist transporti  (näiteks 1-tonnised segud, tänavakivid, plokid, täisalusega OSB ja kipsplaadid, üle 4 m puittooted ja torud ning muud rasked või suurte mõõtmetega tooted), täpsema info annab klienditeenindus.

Transpordihinda on võimalik enne ostu sooritamist ligikaudselt arvutada ostukorvis oleva spetsiaalse kalkulaatori abil. Hinna arvestab netipood vastavalt valitud kauba kaalule ja sihtkohale, v.a.saared, kuhu teeme eraldi hinnapakkumise transporditeenuse osas. Ehituskaup24 jätab endale õiguse vajadusel korrigeerida vedude transpordihinda.

Kaup antakse sihtkohas dokumendi alusel üle ainult kliendile. Kauba vastuvõtmisel kolmanda isiku poolt tuleb see enne transpordi osutamist kokkuleppida.

Kliendil on võimalus soovi korral ka ise oma tellitud kaubale järele tulla. Ehituskaup24.ee laod asuvad Harjumaal Tabasalus, Viimsis ja Arukülas; Läänemaal Pullapääl ja Võrumaal Antslas. Rendihaagised kauba transpodriks on saadaval Tabasalu, Viimsi ja Antsla ladudes.

Kaubale ise järele tulles palume teil ära oodata meie klienditeeninduse kinnitus kauba komplekteerituse kohta. Enne kinnituse saamist kaupa ladudest ei väljastata. Nädalavahetustel toimub kauba väljastamine ainult eelneval kokkuleppel.

Transpordiga seotud küsimuste puhul helistage telefonil +372 53895295


TASUTA TRANSPORT

Ostes ehituskaup24.ee-st kaupa vähemalt 600 € väärtuses, on transport üle Eesti TASUTA (väljaarvatud saared).

Transpordi pakkumise saartele teeme tellimuse põhiselt, vali "Soovin pakkumist transpordile".

Raskete ja pikamõõduliste kaupade puhul lisandub mahalaadimistasu vastavalt kauba massile ja mahule. (näit. 1-tonnised segud, tän.kivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted) Hinna täpsustab klienditeenindus.


Kauba tagastamine

 
Kliendil on õigus tellitud kaubad tagastada 14 päeva jooksul alates kaupade kättesaamisest. Kaupade tagastamiseks palume võtta ühendust Ehituskaup24-klienditeenindusega. 

Ostetud kaup ei kuulu tagastamisele, kui kaup on spetsiaalselt kliendile eritellimuse alusel valmistatud või ostetud.
Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud.
 
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise avaldus, mille tüüpvormi leiate siit: Taganemisavaldus
Taganemisavalduse võib saata vabas vormis e-postiaadressile pood@ehituskaup24.ee või printida tüüpvorm ning lisada tagastatavale kaubale.
 
Kauba tagastamise kulud kannab klient, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule.

Kliendi poolt tasutud tellimuse summat ei tagastata ennem, kui tagastatav kaup on jõudnud Ehituskaup24 lattu.
 
Kui Teil on veel küsimusi seoses kauba tagastamisega, siis palun helistage +372 53797970 või kirjutage meile pood@ehituskaup24.ee

Pretensioonide esitamine

 
Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat alates toote üleandmisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootjapoolsest garantiiajast.
Pretensiooni esitamise korral kannab esimese 6 kuu jooksul kauba üleandmisest kliendile toote parandamisega või asendamisega seotud kulud Ehituskaup24(VÕS §222lg4).
Juhul kui klient esitab pretensiooni hiljem kui 6 kuud(kuni 2 aastat) peale kauba kätte saamist, tuleb kliendil endal tõestada, et tootel on tegemist puudusega(tootmisveaga) ja et puudus eksisteeris toote üleandmise hetkel.
 
Pretensioon peab olema saadetud kahe kuu jooksul peale defekti avastamist. Nimetatud tähtaja möödumisel kaotab klient õiguse nõuda Ehituskaup24-lt toote parandamist või väljavahetamist.
Puudusega kauba asendamise korral on Ehituskaup24-l õigus nõuda kliendilt puudusega kauba tagastamist.
 

Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, reguleerimine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ja selliste vigade kõrvaldamine, mille on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine.
Pretensiooni esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil peale toote üleandmist ostjale.

 

Ehituskaup24 ei kõrvalda pretensioonide esitamise õiguse ajal ilmnenud puuduseid tasuta, kui see on põhjustatud:
- normaalsest kulumisest;
- ebaõigest kasutamisest või hooldamisest(sealhulgas juhul, kui seadet on remontinud või hooldanud tootja poolt mittevolitatud isik); 
- kliendile enne toote ostmist Ehituskaup24 poolt teatavaks tehtud puudustest;
- välisteguritest;
- toode ei tööta omaniku süül, ebaõige ekspluateerimise tulemusena, kasutusjuhendi mittejälgimisel või kui defektid tekkisid toote mittehoolikal hoidmisel, hooldamisel või ülekoormamisel.

Pretensiooni esitamise aluseks on ostu tõendav dokument.

Pretensioon tuleb saata aadressil pood@ehituskaup24.ee. Lisaküsimuste korral palume helistada tööpäevadel telefonil +372 53797970.
 
Ehituskaup24 vastab pretensioonile hiljemalt 14 päeva jooksul.
 

Alates 15.veebruarist 2016a. on kõikidele tarbijatele üle Euroopa Liidu avatud uus elektrooniline keskkond, mille kaudu on võimalik lahendada e-kauplejatega tekkinud kaebusi. Keskkond kannab nime ODR-platvorm (veebipõhine vaidluste lahendamine) ning asub aadressil http://ec.europa.eu/odr

 

Our Brand