ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Kingspan_sauna-satu_soojustusplaat

Rohkem vaateid

! Kingspan (SPU) Sauna-Satu 30mm 600x1200 0,72m²/tk

SPU Sauna-Satu 30

Plaadi mõõdud: 600 x 1200mm
Paksus: 30 mm
Soojusjuhtivus: λD 0,022 W/mK
Tihendus: u 30 kg/m³
Punnsulus: Täissulund kõigil külgedel.
Pinnakate: Difusioonikindel alumiiniumlaminaat plaadi mõlemal küljel

Saadavus: Jah

Special Price 7,00 €

Tavahind: 7,30 €

9,71 € / m²

10,14 € / m²

 PLAAT 

Info

Sauna-Satu sobib saunaseinte ja -lagede ning niiskete ruumide lagede soojustuseks. Isolatsiooniplaate võib kasutada ka teistes ruumides konstruktsiooni seespoolse soojustusena koos vooderdusega. Sauna-Satu sobib
kasutamiseks nii uusehitistes kui renoveerimisel. Sauna-Satu on tõhus PIR-isolatsioonplaat, millel on kiuvaba sisu ja difusioonikindel alumiiniumlaminaat mõlemal küljel.
 
Ruumisäästlik ja efektiivne lahendus:
Tänu suurepärasele soojusisolatsioonivõimele on Kingspan (SPU) Sauna-Satu tarvilik paksus näiteks kivivillaga võrreldes poole väiksem. Näiteks kiviseina paigaldamisel annab Kingspan Sauna-Satu leiliruumi juurde peaaegu 10 cm lisapinda. Isolatsiooniplaadi alumiiniumpind peegeldab osa soojuskiirgusest tagasi, parandades nii tarindi soojusisolatsioonivõimet.
 
Lihtne ja kiire:
Sauna-satu PIR – plaate saab kergelt lõigata, puurida, freesida ja naelutada. Isolatsiooniplaadid on varustatud täissulundiga kõigil külgedel, mistõttu isolatsioonikihi kokkupanek käib kiirelt ja kindlalt. Kergeid plaate on lihtne käsitseda ka kitsastes ruumides. Kingspan Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii kivi- kui ka puittarindite korral.
 
Kaitseb tarindeid:
Kingspan Sauna-Satu pakub kaitset hallituskahjustuste eest, sest isolatsioonimaterjali struktuur hoiab ära niiskuse kandumise seina- ja laetarinditesse. Kõige parema tulemuse saavutamiseks kasutatakse plaatide jätkukohtades ning läbiviikudes vuugivahtu ja alumiiniumteipi.
 
Vastupidav ja ohutu:
Kingspan Sauna-Satu ei vetti ega tõmbu kokku, ei pehki ega hallita. Materjal talub suurepäraselt sauna kuuma ja niisket keskkonda. Kingspan Sauna-Satu muudab tarindi nii soojus- kui ka niiskustehniliselt õigel viisil õhukindlaks, mistõttu saun soojeneb ohutult ja energiasäästlikult. Kingspan Sauna-Satu talub pidevat +100 oC temperatuuri.
 
Kasutuskohad:
Saun, duširuum ning muude ruumide seinad ja laed

SPU Sauna-Satu tooteesitlus 1/2.

SPU Sauna-Satu tooteesitlus 2/2.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Karkassipost 42/35  2,6m

Karkassipost 42/35 2,6m

Special Price 3,46 €

Tavahind: 3,94 €

Põranda- ja laevöö 66/30 3,0m

Põranda- ja laevöö 66/30 3,0m

4,44 €
     

Our Brand