ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

KAUPLUSED ja LAOD


SOOSING OÜ I Harjumaa, Tabasalu 76901, Ranna tee 6 I soosing@soosing.ee I tel +372 603 2313

tel 603 2313 / tabasalu@soosing.ee / E-R 8-19 L 9-17 P 9-15

Tiiu Pilder / Kaupluse juhataja
tel 511 4294 / tiiu@ehituskaup24.ee
Raul Reinson / E-poe juhataja
tel 5332 6001 / raul.reinson@ehituskaup24.ee
Fred Sams Ostujuht
tel 509 9804 / fred@ehituskaup24.ee
Ilmar Oja / Ostuspetsialist
tel 603 2312 / ilmar@ehituskaup24.ee
Henn Truus / Projektimüük
tel 514 3220 / henn@ehituskaup24.ee
Koit Koolmeister / Projektimüük
tel 5389 5295 / koit@ehituskaup24.ee
Jaan Andresmaa / Projektimüük
tel 529 7552 / jaan@ehituskaup24.ee
Alari Volt / Projektimüük
tel 501 8266 / alari@ehituskaup24.ee
Peeter Lokk / Projektimüük
tel 509 9865 / peeter@ehituskaup24.ee
Kait Silde / Projektimüük
tel 5379 7970 / kait.silde@ehituskaup24.ee
Katrin Tammoja / Projektimüük, klienditeenindus
tel 5345 8593 / katrin.tammoja@ehituskaup24.ee

tel 609 1734, viimsi@soosing.ee / E-R 8-18 L 9-15 P suletud

Tiiu Pilder / Kaupluse juhataja
tel 511 4294 / tiiu@ehituskaup24.ee
Ott Kalberg / ostuspetsialist
tel 5886 6872 / ott.kalberg@ehituskaup24.ee
Tatjana Nikkinen / Projektimüük
tel 514 9889 / tatjana.nikkinen@ehituskaup24.ee
Ingvar Epner / Projektimüük, sise- ja väliskanalisatsioon
tel 506 2255 / ingvar.epner@ehituskaup24.ee
Martin Pukk / Tööriistade spetsialist
tel 5860 4466 / martin.pukk@ehituskaup24.ee

tel 6 070 255, arukyla@soosing.ee / E-R 9-18 L 9-15 P suletud

Tiiu Pilder / Kaupluse juhataja
tel 511 4294 / tiiu@ehituskaup24.ee

tel 5686 8329, urmas.kera@ehituskaup24.ee / E-R 8-17 L 9-15

Urmas Kera / Kaupluse juhataja
tel 5686 8329 / urmas.kera@ehituskaup24.ee
Pille Pilt / E-poe klienditeenindaja
tel 5674 8894 / pille.pilt@ehituskaup24.ee

tel 5866 6821, marko@soosing.ee

Marko Männiste / Projektimüük
tel 5866 6821 / marko@ehituskaup24.ee

Our Brand