ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

KAUPLUSED ja LAOD

Ehituskaup24 kauplused ja laod on avatud tavapäraselt, kuid soovitame eelistada e-kanaleid. Püsige terved!


SOOSING OÜ I Harjumaa, Tabasalu 76901, Ranna tee 6 I soosing@soosing.ee I tel +372 603 2313

tel 603 2313 / tabasalu@soosing.ee / E-R 8-18 L 9-17 P 9-15

Fred Sams Ostujuht
tel 509 9804 / fred@soosing.ee
Ilmar Oja / Kaupluse juhataja
tel 603 2312 / ilmar@soosing.ee
Henn Truus / Projektimüük
tel 514 3220 / henn@soosing.ee
Koit Koolmeister / Projektimüük
tel 5389 5295 / koit@soosing.ee
Jaan Andresmaa / Projektimüük
tel 529 7552 / jaan@soosing.ee
Alari Volt / Projektimüük
tel 501 8266 / alari@soosing.ee
Peeter Lokk / Projektimüük
tel 509 9865 / peeter@soosing.ee
Kait Silde / Projektimüük
tel 5379 7970 / kait.silde@ehituskaup24.ee

tel 609 1734, viimsi@soosing.ee / E-R 8-18 L 9-15 P suletud

Tiiu Pilder / Kaupluse juhataja
tel 511 4294 / tiiu@soosing.ee
Tatjana Nikkinen / Projektimüük
tel 514 9889 / tatjana.nikkinen@soosing.ee
Ingvar Epner / Projektimüük, sise- ja väliskanalisatsioon
tel 506 2255 / ingvar.epner@soosing.ee

tel 6 070 255, arukyla@soosing.ee / E-R 9-18 L 9-15 P suletud

Tiiu Pilder / Kaupluse juhataja
tel 511 4294 / tiiu@soosing.ee

tel 5686 8329, urmas.kera@soosing.ee / E-R 8-17 L 9-15

Urmas Kera / Kaupluse juhataja
tel 5686 8329 / urmas.kera@soosing.ee

tel 5866 6821, marko@soosing.ee

Marko Männiste / Projektimüük
tel 5866 6821 / marko@soosing.ee

Our Brand