ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

UniversaalneKasvuturvas_280L_310816_v1

Rohkem vaateid

! Kasvuturvas universaalne 280L Biolan [18]

Biolani Kasvuturvas on väetiselisandiga turbasegu harrastusaednikele.
See sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks kõikjal aias.
Kasvuturbas ei ole taimehaigusi ega umbrohtu ning sellele on lisatud lupja ja väetist.

Saadavus: Jah

13,50 €

0,05 € / l

 kott 

Info

Lillede ja köögiviljade kasvatus: Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede kasvatamiseks kasvuhoones ja avamaal, kas eraldi või mullaga segatult. Enamikule taimedele piisab Biolani Kasvuturba toitainevarudest kogu suveks. Väga palju toitaineid vajavatele taimedele soovitame lisaväetiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid. Nt tomati ja kurgi väetamine: 0,5 liitrit kanasõnnikugraanuleid istiku kohta kolm korda suve jooksul. 
 

Istikute kasvatamine: Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks. Tema toitainevarudest piisab enamikele istikutele kogu kasvuperioodiks. Väga palju toitaineid nõudvad taimed, nagu tomat ja kurk, vajavad istikustaadiumis lisaväetamist. Kasutage lisaväetamiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid 0,5 dl/1 liitri vee kohta. Võite panna väetise kohe istikupoti põhja valmis.
 
 
Pinnaseparandamine: Väetiselisandiga kasvuturvas on sobiv pinnaseparandusaine nii kuivadele liivapinnastele kui ka tihedatele savipinnastele. Sobiv hulk on kotitäis turvast 3 m² kohta. Segage turvas ühtlaselt pinnasesse kevadtööde ajal. 

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Segunõu kandiline 90L, must plast

Segunõu kandiline 90L, must plast

12,50 €
Ämber sangaga 12L, must plast

Ämber sangaga 12L, must plast

1,99 €
Ämber sangaga 20L, must plast

Ämber sangaga 20L, must plast

3,60 €
   

Our Brand