ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

354_T2

Rohkem vaateid

Kaevupõhi Ø354/315 T2 parem,vasak 200mm torule (Wavin 3044162)

Kaevupõhi Ø354mm. (hargmik) 200mm torule
Materjal PP
Standard EN13598-2:

Saadavus: Jah

74,40 €
 tk 

Info

Lubatud maksimaalne paigaldussügavus 6m.
Põhja paigaldusel jälgida kaevupõhja sees olevat voolusuuna tähist.
1.kaeviku põhi tuleb enne kaevupõhja paigaldamist tasandada, eemaldada suured ja teravad kivid, valmistada ette 10 cm liivatäidis. kaevupõhi asetatakse horisontaalselt 10 cm liivapadjale kaeviku põhjas. tagasitäitematerjalina võib kasutada ka reegleid jälgides kaevikust väljavõetud pinnast. kaevupõhja loodimisel tuleb silmas pidada põhja 15% kallet. läbivoolu puhul tuleb silmas pidada õiget voolusuunda.
2.üheseinaline gofreeritud tõusutoru lõigatakse vajalikku kõrgusesse kohapeal. lõikamiseks on sobivaim tööriist „väikese hambaga“ käsisaag. lõike peab tegema gofreeringu „laineharja“ pealt. Gofreeritud toru kõrgus peab olema projekteeritud kõrgusest 20-30 cm kõrgem. liigne osa lõigatakse ära peale süvendi täitmist ja tihendamist. 
3.Gofreeritud tõusutoru alumisse soonde tuleb paigaldada kaevupõhja tihend, mis on kaevupõhjaga ühes komplektis.
4. Gofreeritud tõusutoru paigalduse lihtsustamiseks tuleb enne kaevupõhi seest liugainega määrida ning seejärel lükata tõusutoru koos tihendiga kaevupõhja. tekkinud ühendus on hermeetiline 0,5 bar. kaevu põhjaga komplektis on õuhukesest plastist ajutine kaan, mis tuleb ka ajutiselt paigaldada gofreeritud torule, et kaitsta kanalisatsioonitorustikku järgneva monteerimise käigus.
5. kaevu ümbert tuleb kaevik pinnasega täita ja tihendada. täitma peab ühtlaste kihtidena kogu tõusutoru perimeetris. tihendatavate kihtide paksus ei tohi olla üle 30 cm. Pinna tihendus peab vastama kaevu asendile ja väliskoormuse tasandile. Vajalik on kindlustada pinnase täide, mis vastaks olemasolevatele pinnase-vee tingimustele ja välisele koormusele. soovitav on vähemalt minimaalne 92% pinnatäide (sP – Proktori standard) rohelises tsoonis, 95% sP vähese transpordikoormusega ja 98% sP suure transpordikoormusega teedel. kõrge pinnavee taseme tekkimisel võimaluse korral on soovitav suurendada tihenduseaset välistamaks kaevu ülestõstmist. 7. teleskoopadapteriga malmluukide kasutamisel tuleb teleskoobitihend paigaldada gofreeritud toru sees kõige kõrgemal asuvasse süvendisse. ühendamine toimub teleskoobi surumisel gofreeritud tõusutorussel
6.teleskoobitihend määritakse teleskoopluugi paigaldamiseks silikoonmäärdega ja paigaldatakse tõusutoru esimesse sisemisse faasi.Peale seda paigaldatakse teleskoopne rest või umbluuk.

Our Brand