ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

vario_patch2

Rohkem vaateid

ISOVER VARIO® Patch teip 0,3x25x25m

VARIO® Patch teip on lai, painduv ja elastne ning väga tugeva nakkuvusega. Rullil on 25 m peale 104 eelkatkestusega kohta, tänu nendele saab väga lihtsalt moodustada 240x250 mm mõõtudes tükke. VARIO® Patch teibil on hea nakkuvus paberi, puu ning metallpindadega. Kaheosaline liimipinna kaitsepaber lihtsustab ja kiirendab paigaldustööd.


Kasutamine

ISOVER VARIO® Patch teipi kasutatakse eelkõige auru-ja õhutiheduse kihi ISOVER VARIO® KM Duplex UV paikamiseks/parandamiseks. VARIO®
Patch teipi sobib kasutada ka PE (Polüetüleen) aurutõkkekile paikamiseks või parandamiseks. VARIO® Patch teipi saab kasutada nii sise- kui välistingimustes ning sellega saab tihendada ka muid plastpõhiseid materjale (katuse aluskatte puhul ei ole VARIO® Patch kasutamine soovitatav). Tootel on UV-kindlus 6 kuud. Toodet saab katkestada rebides, mistõttu on ta kasutajasõbralik. VARIO® Patch teibi liimosa kaitsepaber on kaheosaline, mis lihtsustab ja kiirendab paigaldustööd.
Paigaldus

Liimitav aluspind peab olema puhas ja tolmuvaba. Madalaim paigaldustemperatuur -5˚C. Külmades tingimustes tuleb teipi eelnevalt soojendada ja hoida toatemperatuuril.
Pakend

Ükiskrull on kilepakendis, papist pakend sisaldab 2 rulli.
Käsitlemine ja ladustamine

Ladustamine kuivades tingimustes, temperatuuril +30 ºC. Säilivusaeg suletud pakendis üle 2 aasta.
Täiendav informatsioon

Tootja jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Saadavus: Jah

Special Price 112,32 €

Tavahind: 240,00 €

 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

112.32

Info

Tehniline informatsioon

  Väärtus
Kasutustemperatuur -40ºC - +100ºC
Paksus 0,3mm
Kasutuskoht Auru- ja õhutiheduskihi parandamiseks või paikamiseks

Our Brand