ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

doublefit61

Rohkem vaateid

! ISOVER VARIO® DF tihendusmass 310ml

ISOVER VARIO® DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO® Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus. Peale paigaldamist säilitab mass oma elastsuse. Väga hea nakkuvus erinevate materjalidega: betoon, kergbetoon, tellis, krohv, metall ja puit. On lõhnatu ega sisalda lahusteid ning isotsüanaate. ISOVER VARIO® DF liimmass moodustab ühe osa Isoveri õhutihendussüsteemist, mis koos teiste toodetega tagavad aurutõkkekile õhutiheduse ja koos sellega niiskuskindlad ja energiatõhusad konstruktsioonid.


Kasutamine

Tihendusmassi Isover Vario DF kasutatakse aurutõkkekile ühenduskohtades, kui kile on vaja tihendada kõva seina vastu. Sobib kõigi kivimaterjalide ja puidu, vineeri ning puitlaast- ja kipsplaatidega.
Paigaldus

Aluspind peab olema kuiv ning tolmu- ja rasvavaba. VARIO® DF mass kantakse silikoonpüstoli abil aluspinnale ca 6…8 mm paksuselt. Seejärel surutakse ISOVER VARIO® Duplex kile tugevalt vastu vuugitäidist. Paigaldustemperatuur: -5º C kuni +40º C. Temperatuuritaluvus: -40º C - +100º C (pärast tihendusmassi kuivamist).
Pakend

Plastiktuub 310 ml
Käsitlemine ja ladustamine

Ladustada temperatuuril +5 - +40 º C kraadi (vajalik kaitsta toodet otsese päikesekiirguse eest). Säilib tuubis avamata kuni 24 kuud. Täpsem paigaldusjuhis koos paigaldusskeemidega on VARIO® kataloogis leheküljel 25.
Täiendav informatsioon

Tootja jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Saadavus: Jah

Special Price 8,50 €

Tavahind: 10,44 €

 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Tehniline informatsioon

  Väärtus
Kõrgeim kasutustemperatuur -5 º C (lühiajaline) - +50 º C
Kasutustemperatuur Hoiustamistemperatuur: +5º C kuni +40º C. Termperatuuritaluvus: -40°C - +100°C (peale tihendusmassi kuivamist).
Kasutuskoht Kasutatakse aurutõkkekihi ühenduskohtades ning aurutõkkekihi erinevate liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Kuivliiv sõelutud 0-0,8 25kg [48]

Kuivliiv sõelutud 0-0,8 25kg [48]

2,77 €
Käsikrohv Rotband 16kg Knauf

Käsikrohv Rotband 16kg Knauf

Special Price 7,90 €

Tavahind: 9,90 €

     

Our Brand