ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

aloitusprofiili_korjaus_zoom

Rohkem vaateid

Isover RKL Paigaldusprofiil 50x2,4m

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse koos ISOVER tuuletõkkeplaatidega RKL31 või RKL31 Facade. Toode lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning näriliste eest.
Tootekirjeldus

ISOVER RKL Paigaldusprofiil on mõeldud kaitsmaks ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või RKL31 Facade servasid lindude ning näriliste eest. Toode on valmistatud tsingitud terasest ning on varustatud spetsiaalsete vee eemaldamise avadega profiili põhjas. ISOVER RKL Paigaldusprofiili pikkus on 2,4 m ning võimalikud sügavused/paksused 50, 75 ja 100 mm. Profiili sügavus valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL31 Facade paksusele.

Saadavus: Jah

24,00 €

10,00 € / jm

 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Kasutamine

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse nii uusehitstes kui renoveerimislahendustes kaitsmaks ISOVER kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaate RKL31 või RKL31 Facade lindude ning näriliste eest.

Paigaldus

RKL Profiilil on paigaldustööde lihtsustamiseks tagasosas kinnitamise avad. Profiil kinnitatakse läbi avade seinale või soklile. ISOVER RKL Paigaldusprofiili on sügavusega 50, 75 ja 100 mm ning profiil valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL31 Facade paksusele. RKL Paigaldusprofiil tuleb kinnitada aluspinnale vähemalt läbi iga teise kinnitusava.

 

Our Brand