ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Isover FacadeTape 90mmx50m (facade teip)

Rohkem vaateid

Isover FacadeTape 90mmx50m (facade teip)

ISOVER FacadeTape tootega tihendatakse FACADE pinnakatega tuuletõkkeplaatide horisontaalsed ning vertikaalsed plaatide omavahelised liitekohad.
ISOVER FacadeTape tihendusteip on elastne ja ilmastikukindel ning tänu tugevale liimile väga hea nakkuvusega. ISOVER FacadeTape tootel on lisaks FACADE pinnakattele hea nakkuvus ka plastikust, paberist, puidust ning metallist aluspindadega.

Teip on valmistatud võrguga tugevdatud PE-kilest. Liimmass on akrüülipõhine. Liimipind on kaitstud silikoonpaberiga.

UV-kindlus 6 kuud
Teip on käsitsi rebides katkestatav

Saadavus: Jah

Special Price 86,00 €

Tavahind: 96,00 €

1,72 € / jm

1,92 € / jm

 rull 

Info

Paigaldus

ISOVER FacadeTape tootega  tihendatakse FACADE pinnakatega tuuletõkkeplaatide horisontaalsed ning vertikaalsed plaatide omavahelised liitekohad. Hoone välisnurkades kasutatakse laiemat FACADE 90 mm teipi, mis tagab kriitilisele kohale kindlama tuuletiheduse. Plaatide omavaheliste ühenduskohtade tihendamine teibiga tuleb teostada samal päeval, kui toimub plaatide paigaldamine. Seeläbi välditakse võimalikku niiskuse tungimist plaatide vahele ning võimalust, et tugev tuul hakkaks spetsiaalkatet lahti rebima.

Et tagada teibile hea nakkuvus aluspinnaga peavad teibitavad alusplaadi pinnad olema puhtad (tolmuvabad) ja kuivad ning õhutemperatuur peab olema vähemalt -5°C. Külmades tingimustes tuleb teibitavat aluspinda eelnevalt soojendada, samuti  peab hoolitsema selle eest, et tihendusteip ise omaks piisavat temperatuuri. Kui paigaldamise temperatuur on alla +5 ° C, tuleb teibi paremaks nakkumiseks suruda teipi kõvemini vastu aluspinda. Tihendusteip saavutab parima nakkuvuse mõni minut pärast paigaldamist.

Teibi kulu arvestus 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta: 1,4 jm teipi 1200x1800 mm plaadi puhul ja 1,2 jm teipi 1200x3000mm plaadi puhul. Teibi kulule lisandub avatäidete ümbermõõt!

Vaata videot tuuletõkke valimisest, paigaldusest, tihendamisest siit

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Aknateip SIGA Fentrim 2, 100mm x 25m välimine, krohvitav

Aknateip SIGA Fentrim 2, 100mm x 25m välimine, krohvitav

70,50 €
Isover FacadeTape 60mmx50m (facade teip)[5]

Isover FacadeTape 60mmx50m (facade teip)[5]

Special Price 61,90 €

Tavahind: 75,00 €

Putukavõrk kuumtsingitud 1x25m

Putukavõrk kuumtsingitud 1x25m

124,50 €
   

Our Brand