ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

poolpunn_v3

Rohkem vaateid

IKO ALU 160x1200x2400mm 2,88m2/tk

Universaalseim ja efektiivseim soojustusplaat PIR soojustusplaatide perekonnas. IKO enertherm ALU on sobilik kõikidesse enamlevinud väliskonstruktsioonidesse.
IKO enertherm ALU on 100% CFC-vaba isolatsiooniplaat jäiga polüisotsüanuraatvahust südamikuga ja kolmekihilise alumiiniumfooliumiga mõlemal küljel.
Materjal on kiu ja fiibri vaba, mistõttu ei põhjusta ärritust paigaldustöödel.
Materjalil on parimad tehnilised omadused tänu patendeeritud "Micro Cell" tehnoloogiale, mis muudab materjali struktuuri kordades väiksemaks, mis tagab parima soojapidavuse, suurima survetugevuse, väikseima veeimavuse ja stabiilseima kujupüsivuse.

Soojusjuhtivus: 0,022 W/m2K (lamda deklareeritud väärtus)
Tuleohutuse klass: E
Ühendused: poolpunn

Saadavus: Jah

99,08 €
 tk 

Info

IKO ENERTHERM ALU SOOJUSTUSPLAAT

IKO Enertherm soojustus on Eesti turul 5ndat aastat. Materjal jõuab Eesti turule Hollandi kaasaegsest tehasest, tagades kõrgeimad kvaliteedinormid.

IKO Enertherm ALU omab lamda klassi 22, mis on kuni 43% energiatõhusam kui mineraalvilladest või vahtpolüstüroolist soojustusmaterjalid, võimaldades ehitada saledam konstruktsioon . 
IKO Enertherm ALU tooted on kahepoolse komposiitkattega kujupüsivad soojustusplaaidid, mille soojapidavus püsib muutumatuna kogu ekspluatatsiooniaja jooksul, samuti on nad vastupidavad niiskusele. 
Plaadid sobivad ühtmoodi hästi nii katuste, seinte kui ka vahelagede ja põrandate soojustamiseks. Punn-ühendused ja vuugiteibid muudavad konstruktsiooni auru- ja tuulekindlaks ekraaniks.

PAIGALDUS

IKO enertherm ALU paigaldatakse nii välisseinte kui ka katuste puhul kas tüübeldades aluskonstruktsioonile (kandev) või karkassi vahele. Viimasel juhul lõigatakse isolatsiooniplaat väiksem kui karkasside samm,
tihendades tekkivad vuugid soojustusplaadi ja karkassi vahel montaaživahuga maksimaalse tiheduse saamiseks.
Katuste puhul on võimalik maksimaalse aurutiheduse ja külmasildade vältimise eesmärgil paigaldada IKOpro PU liimiga. Samuti võimalik kasutada tüübeldust.
Tulenevalt niiskusrežiimist otsustatakse aurutõkkevajadus kui ka vuukide teipimine spetsiaalse alumiiniumlindiga.
Alati jälgida nii tootja poolset tehnilist paigaldusjuhendit kui ka projekteerija juhiseid.
 

Our Brand