ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Teknos_Hirsivaha_3L_EasyOpen

Rohkem vaateid

HIRSIVAHA 2,7L Teknos

Looduslikku karnaubavaha sisaldav vesialuseline kaitseaine puitpindadele. Sisetöödeks mõeldud värvitu hirsivaha sobib töötlemata ja varem puiduvahaga töödeldud puitpindadele. Näiteks palk- ja laudisseinad, laudislaed, liistud ning siseuksed.

Saadavus: Jah

30,60 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

HIRSIVAHA moodustab vahaja mustust ning vett hülgava pinna. Värvituna rõhutab puitpinna loomulikku välimust. Toonitav poolläbipaistvatesse toonidesse.
 
Lõpliku kõvaduse ja tugevuse moodustumine võtab aega u 3 nädalat. Enne seda tuleb pinda hooldada ettevaatlikult, puhastades neutraalse (pH 6-8) pesuainega pühkides, kasutades tolmulappi, pehmet käsna vms. Pesuaine ja mustus pühitakse ära ja/või loputatakse puhta veega. Pesuaine kasutamisel järgida valmistaja lahjendus- ja kasutusjuhendeid. Vältida karedat harjamist!
 
Kogukulu: ühekordselt kattes 10 m2/L
Kuivamisaeg: tolmukuiv 0,5 h; üle vahatav 1 h
Värvus: värvitu
Kogus: 2,7 L
Värvimistingimused: üle +10 0C

Kasutamine:
Uued puitpinnad puhastatakse tolmust ja mustusest. Eelnevalt vahatatud pinnad pestakse RENSA SUPER värvipesuainega. Eelnevalt õlitatud või vahatatud pindadel tuleb HIRSIVAHA sobivust testida. Vanad laki- ja värvikihid tuleb eemaldada.

Enne kasutamist segada hoolikalt ning toonitud vaha segada ka kasutamise ajal. Kantakse pinnale sünteetilise pintsli, madalakarvalise rulli, käsna või lapiga 1-2 korda. Toonitud vaha puhul tuleb tooni intensiivsust ja puitu imendumist testida. Tooni mõjutavad pinna poorsus ja võimalikud eelnevad töötlused. Toodet võib vedeldada vajadusel veega 5-20 mahu%, kui toon tundub liiga intensiivne.
 
Töödeldav pind peab olema kuiv. Lakkimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%.
 
Säilitamisel vältida jäätumist!

Our Brand