ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Helo_Aqua_80_3L

Rohkem vaateid

HELO AQUA spetsiaallakk 80 2,7L L Teknos

Puitpindadele sise- ja välistöödeks mõeldud läikiv vesialuseline polüuretaandispersioonipõhine spetsiaallakk. Sobib laud- ja parkettpõrandate, sisetreppide ning sise- ja välisinventari töötluseks. Näiteks puitmööbel.

Saadavus: Jah

45,65 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

45.65

Info

HELO AQUA 80 on kulumiskindel. Lõplik kõvadus saabub 1-2 nädala jooksul. Tugevast kulutamisest hoiduda 2 nädalat.
Hea valguskindlusega, ei muutu kollaseks.
 
Katvus: 8-12 m2/L pintsli või viltrulliga; 12-15 m2/L mohäärrulliga
Kogukulu: 10 m2/2-3L puhtal pinnal: 10 m2/ ca 1,5L enne lakitud pinnal
Kuivamisaeg: üle lakitav ja tolmukuiv 1-3 h; kasutusele võib võtta 24h möödudes
Värvus: värvitu
Läige: läikiv
Kogus: 2,7 L
Värvimistingimused: üle +10 0C
 
Kasutamine:
Enne kasutamist ja ka kasutamise ajal korralikult segada, samas jälgides, et õhk ei satuks laki sisse. Kantakse kuivale, eelnevalt lihvitud ja puhastatud pinnale pintsli, lakilabida või rulli abil.

Töötlemata parkett- ja laudpõrandad krundi 15% lahjendatud HELO AQUA 80-ga, kasutades pintslit, lakilabidat või rulli. Kanna 2-3 kihti pintsli või lakilabidaga pinnale ning Levita lakki mustrivõi puusüüsuunaliselt.

Eelnevalt lakitud põrandate puhul soovitame vana laki kuni puhta puiduni maha lihvida ning siis lakkida vastavalt töötlemata põranda lakkimisjuhistele. Kui vana lakk on heas seisukorras, võib pinna korralikult lihvida (liivapaber nr 150 või peenem) ning siis katta HELO AQUA 80 spetsiaallakiga, testides eelnevalt naket väikesel pinnal.

Treppide ja mööbli lakkimisel soovitame kasutada pintslit. Krundi vajadusel HELO AQUA 80-ga ning kanna pinnale õhuke kiht lakki ja lase kuivada vähemalt 1 tund. Tehke vahelihv ja eemaldage hoolikalt lihvimistolm ning kandke pinnale teine kiht ning laske kuivada vähemalt 3 tundi enne järgmist kihti.

NB! Välistingimustesse jääva inventari lakkimisel soovitatakse kasutada toonitud lakki ja vältida kasutamist horisontaalpindadel.
 
Töödeldav pind peab olema kuiv. Lakkimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%.
 
Säilitamisel vältida jäätumist!
 
Täpsemad värvimisjuhised leiad
 siit.

Our Brand