ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Futura_Aqua_3_1L

Rohkem vaateid

FUTURA AQUA 3 kruntvärv 0,9L T/M Teknos

Vesialuseline, alküüdipõhine nakkekruntvärv puit- ja galvaniseeritud pindadele sisetingimustes ning puitpindadele välistingimustes.

Saadavus: Jah

12,40 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Sisetingimustes sobib FUTURA AQUA 3 nakkekrundina kasutamiseks puit -, metall - ja ehitusplaatpindadel. Näiteks: uksed, aknaraamid, kapid, liistud, laudised, puitlaed, ventilatsioonitorud, trepivõred, radiaatorid ja muud torud.

Samuti ka krohv- ja pahtelpindadel, mis peavad olema eriti siledad. Kasutatakse aknapaledel ja -sillustel ning eriotstarbeliste seinapindadel, näiteks trepikäigud.

Välistingimustes kasutatakse aknaraamide, uste, aiamööblil, rõdupiirete jne kruntimiseks.
 
Kogukulu: 8-10 m2/L
Kuivamisaeg: tolmukuiv 1 h; ülevärvitav 6 h
Värvus: valge
Läige: täismatt
Kogus: 0,9 L
Värvimistingimused: üle +10 0C
 
Kasutamine:
​Puhasta töödeldavad pinnad mustusest ja tolmust ning pese eelnevalt värvitud pinnad RENSA SUPER maalripesuainega. Matista kõvad ja läikivad pinnad lihvides ja eemalda lihvimistolm. Pahtelda augud ja ebatasasused SILORA A tisleripahtliga.

Enne kasutamist segada korralikult läbi. Värvi lahjendatakse vajadusel veega 5-15 mahu%.

Kanna pinnale üks või kaks korda lakipintsli, mohäärrulli, värvipadja või hoopis pihustiga (huvaba pihusti düüsid: 0.011-0.013’’). Siledate pindade värvimisel (nt sileuksed) tuleb rullijälgede tasandamiseks kasutada värvipatja või lakipintslit.

Töödeldav pind peab olema kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%.

Säilitamisel vältida jäätumist!


Täpsemad värvimisjuhised:
 https://www.teknos.com/et-EE/ehitusvarvid/varvimisjuhised/

Our Brand