ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

dido-laterale_v2

Rohkem vaateid

Filter Dido 1"1/4 89 mic, mehaaniline, tagasipesuga

Filter Dido 1"1/4 89 mic, mehaaniline, tagasipesuga
- filtrite komplekti kuulub liitmikute komplekt

Saadavus: Jah

250,10 €
 tk 

Info

Isepuhastuv tagasipesuga filter DIDO Isepuhastuv filter tarbe- või vihmavee jaoks: ökonoomne lahendus tahkete lisandite eemaldamiseks.
Vees leiduvate lisandite ja osakeste tõhusaks eemaldamiseks loodud DIDO filter on varustatud poolautomaatse puhastusmehhanismiga, mis võimaldab filterelementi puhastada seda avamata ja ilma ühekordselt kasutatava filterelemeindita.
Tänu silindrilisele roostevabast terasest filtrielemendile kleepuvad elemendi pinnale ekraaniavast suuremad, 89 mikroni (võimalus tellida ka 50 mikronilist filterelementi) suurused substraadiosakesed, mis tagab mikronifiltreerimise pikkadeks perioodideks. DIDO filter on varustatud tühjendusventiiliga, et eemaldada kiiresti elemendi pinnale kinni jäänud osakesed.
DIDO filter sobib kodumajapidamiste jaoks joogivee filtreerimiseks enne peenfiltreerimisse sisenemist. See sobib ideaalselt sanitaartehniliste seadmete kaitsmiseks, aia niisutamiseks, basseini täitmiseks, lemmikloomade vee filtreerimiseks jne.
DIDO filter on varustatud ka messingist liitmikega ja filtri korpust saab pöörata 360°, mistõttu seda saab hõlpsasti paigaldada vertikaalsetele ja horisontaalsetele torudele.
Filter sobib eriti hästi lisandite, liiva, rooste ja muude võõrkehade eemaladamiseks veest.
DIDO filter tagab hõljuvate ainete ja osakeste optimaalse filtreerimise ja tagadab sanitaarvee kvaliteedi DIDO filter ei ole soovitatav kasutada veesüsteemides, kus on väga palju tahkeid osiseid.
Filtri tehnilised omadused: Keermestatud ühendus (3/4”, 1”, 1”1/4, 1”1/2 ja 2”) Poolautomaatse puhastusmehhanismiga isepuhastuv filter Saadaval rõhuregulaatoriga (reguleeritav vahemikus 1 - 6,5 bar) ja ilma .
Rõhuregulaatoriga mudel on tellimustoode 360° pööratavad liitmikud ilma neid lahti võtmata Läbipaistev filtrikorpus purunematust materjalist Rühuklass: PN 16 Kodumajapidamises kasutatava isepuhastuva filtri eelised: Eemaldab vees olevad lisandid ja tahked osakesed
Hooldusvaba Pestav ja vastupidav roostevabast terasest filterelement Kompaktne ja lihtne paigaldada UV- ja ilmastikukindel polüpropüleenist korpus
Maksimaalne vooluhulk 0,2 bar rõhukao korral (m3/h): 1” - 4,0; 1”1/4 – 4; 1”1/2 – 7,0; 2”- 8,5)
Maksimaalne töörõhk 8 bar Ühendus: Ühendage filter keermesliitmikute abil veetorustikuga.
Pumba olemasolu korral paigaldada peale pumpa. Hooldus :
Optimaalse jõudluse tagamiseks on soovitatav regulaarselt kontrollida filtri seisukorda ja vajadusel vahetada kassett.

Our Brand