ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Soosing OÜ ja veebipood ehituskaup24.ee

Soosing OÜ on 2006.a. rajatud ning varasemalt peamiselt Lääne-Eestis tegutsenud ehitusmaterjalide hulgi- ja projektimüügiga tegelev ettevõte. Sooviga laiendada oma toodete ja teenuste pakkumist üle Eesti, käivitas Soosing OÜ 2009.a. veebipoe ehituskaup24.ee, mis kujunes kiiresti parima tootevalikuga ehitusmaterjale müüvaks e-poeks Eestis. Läbi ehituskaup24.ee veebipoe on võimalik endale sobiliku kaupa tellida kõikidel klientidel, sõltumata kauba tarneaadressist, kaup tuuakse ikka soovitud kohta kohale. Kliendi jaoks komplekteeritud kaup saadetakse välja Soosing OÜ ladudest Tabasalus, Viimsis, Arukülas, Antslas või Pullapääl (Haapsalu). Lisaks, kuna ettevõttel on välja kujunenud edukas koostöö ehitusmaterjalide tootjate ja maaletoojatega, toimetatakse otstarbekuse korral kaup kliendini otse tehasest või maaletooja laost.

Soosing OÜ soovib läbi ehituskaup24.ee veebipoe pakkuda võimalikult paljudele klientidele parimat hinda ja parimat valikut. Tähtis on, et klient saaks enda jaoks vajalikud ostud teostada võimalikult lihtsalt ja mugavalt.


Transport ja ostu sooritamine

Ehituskaup24.ee-l on laod asukohaga Harjumaal Tabasalus, Arukülas ja Viimsis; Läänemaal Pullapääl (Haapsalu) ja Võrumaal Antslas. Samadest ladudest väljastatakse ka vajadusel kliendile kaupa. Samas toimetab Ehituskaup24.ee oma klientidele ostud kätte üle kogu Eesti. Selleks, et transport oleks kliendile võimalikult lihtne ja soodne korraldab ehituskaup24.ee kliendi eest ära kõik ostetud kauba transpordiga seotud küsimused.

Ehituskaup24.ee veebipoes ostu sooritamise korral saab klient veebipoes välja valida ja ära märkida kõik teda huvitavad kaubad ja kogused. Lisaks on võimalik kasutada ka transporditeenust, tavatransport sisaldab ostetud kauba kohale toimetamist mahalaadimiskohta ning klient peab ise organiseerima ja tagama kauba mahalaadimise sihtaadressil, kui soovitakse kauba mahatõstmist meie poolt, seljuhul palume valida "Transport mahalaadimisega" ja kirjutada omapoolsed soovid märkustesse, teeme teile teie soovidest lähtuvalt eraldi hinnapakkumise. Alati on ka võimalus kliendil endal tulla tellitud kaubale järele, meie olemasolevatesse ladudesse, seljuhul saab valida tellimuse lõpus endale kauba järele tulemiseks sobiva lao. Kui klient enam uusi kaupu või teenuseid ostukorvi lisada ei soovi, siis kinnitab ta ostukorvi sisu. Seejärel saab klient koheselt ostu eest tasuda, kasutades Swedbank'i või SEB panga pangalinki. Lisaks on võimalus ka kasutada Ehituskaup24 või Liisi järelmaksu teenust või maksta arve alusel, mõlemad valikud on näha tellimuse lõpus "Tasumine" valikus.


Veebipoes müüdavad kaubad

Ehituskaup24.ee meeskond on läbi veebipoe müüdava kauba tootevalikut proovinud koostada nii, et nii ehitajal kui ka kodus remonttöid teostaval inimesel oleks ehituskaup24.ee poest võimalik hankida kõik üldehitustöödel vajalik ühest kohast. Loomulikult on ehitusmaterjalide tootevalik suurem, kui ehituskaup24.ee veebipoes välja on võimalik tuua. Seega kui klienti huvitab midagi, mida ta ehituskaup24.ee veebipoest ei leia, siis tasub kirjutada oma soovist soov@ehituskaup24.ee aadressile ning kliendile tehakse personaalne pakkumine.


SOOSING OÜ / Registriaadress: Ranna tee 6 Tabasalu alevik, Harku vald Harjumaa 76901 / Postiaadress: Harjumaa, Tabasalu 76901, Ranna tee 6

Tel +372 53797970-üldnumber / Tel +372 53895295-transpordiga ja logistikaga seotud küsimused

Our Brand