ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

Cilindro

Rohkem vaateid

Elektrikeris Harvia Cilindro PC70 6,8kW

Elektrikeris Harvia Cilindro PC70 6,8kW.
Soodne keris suure hulga kividega.

Viimistlus: teras või valge(V).

Saadavus: Jah

283,20 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Info

Soodne keris suure hulga kividega.
Elektrikerise Harvia Cilindro suur saunakivide hulk pakub nauditavat saunaskäiku. Saate valida kolme erineva Cilindro kerisemudeli vahel. Selle põrandale paigaldatava kerise kvaliteedi ja hinna suhe on suurepärane.
 
Cilindro kerise avadega väliskest on valmistatud roostevabast terasest või valgeks värvitud tsingitud terasest. Leili iseloomu saab valida pehmest teravani, visates vett kas kerise külgedele või otse kivisamba peale.

Kerisel Cilindro H on ees osaliselt võrkkest, mis annab saunaskäijatele suure kivikoguse eeliseid, ent samas võimaldab kerise paigaldamist väiksemasse ruumi. Kerisel Cilindro F on avadeta väliskest. Selline lahendus vähendab ohutuskaugusi, seega vajab keris vähem ruumi ning lava võib paigutada kerisele lähemale. See annab sauna disainimisel loovusele rohkem vabadust. Võrreldes teiste Cilindro mudelite pehmema leiliga  pakub Cilindro F teravamat leili. 
 
Keriste Cilindro H ja Cilindro F kiviruum on valmistatud roostevabast terasest ning väliskest mustaks või valgeks värvitud tsingitud terasest.

Kerised on varustatud sisseehitatud juhtimisseadmetega ning nende lülitid asuvad kerise esikülje alaservas. Cilindro mudeleid PC70E, PC70HE, PC90E ja PC90HE juhitakse eraldiseisva juhtimiskeskusega (näiteks Griffin või C150).

Cilindro E-mudelid saab roostevabast terasest valmistatud krae (HPC1, HPC2 või HPC2L) abil lava alumise astme sisse ehitada.    

Tehniline informatsioon:
http://harvia.ee/content/et/44/12149/Cilindro%2C%20Cilindro%20H%20ja%20Cilindro%20F.html

Our Brand