ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

hard_v2

Rohkem vaateid

Bauroc plokk Hard 200x200x600(56)

bauroc HARD kergplokid on kõrgendatud survetugevusega (5 MPa) bauroc tooted. Plokid bauroc HARD on valmistatud poorbetoonist kuivtihedusega 535 kg/m³ ja survetugevusega fb=5,0 N/mm². Kergplokke toodetakse 3 erineva laiusega (300 mm; 250 mm; 200 mm).

Vastavus ja kuju
bauroc HARD plokid on I kategooria müüriplokid, mis vastavad Müürikivideharmoniseeritud standardi nõuetele ja on varustatud CE-märgisega.Tegemist on siledapinnaliste risttahukakujuliste müürikividega, millede ühes otsas on üks vertikaalne soon.

Alusel 56tk
6.72 m²/alusel
8.3 tk/m²
liimi kulu 8.5 kg/m²

KUNA TOODE ON PAKENDATUD ALUSELE, LISANDUB TELLIMUSELE ALUSE HIND!

Saadavus: Jah

3,97 €
 tk 

Info

Kasutusvaldkond
HARD kergplokid on kõige suurema tugevusega bauroc tooted ja sobivad raskemini koormatud müüritiste ehitamiseks. HARD plokke saab kasutada ka keldriseinte ehitamiseks. Sageli esineb olukordi, kus mõni seinaosa on rohkem koormatud. Kui bauroc CLASSIC kergploki tugevus ei ole piisav, on väga lihtne laduda need seinaosad samade mõõtmetega HARD plokkidest.
Hoonete välisseintes vajavad HARD plokid täiendavat lisasoojustust.

Paigaldus
Kergplokid on ette nähtud paigaldamiseks õhukesel nn. liimvuugil, mida võimaldab plokkide sile pind ja täpsed mõõtmed. Liimvuugid välistavad külmasildade tekke, tagavad parema õhutiheduse ja annavad müüritisele suurema tugevuse.
Plokkide ladumisel kasutatakse bauroc plokiliimi (peenmört) mille survetugevus on ≥10 N/mm². Müüritise kõik horisontaalvuugid peavad olema korralikult liimiga täidetud ning vuugid ei tohi olla õhemad kui 1 mm ja paksemad kui 3 mm. Igas vertikaalvuugis peab vähemalt ühel plokil olema soon. Vertikaalvuukide õhutiheduse tagamiseks täidetakse nimetatud sooned iga plokirea ladumise järel bauroc plokiliimiga. Parima lõpptulemuse saavutamiseks soovitame igat neljandat vuuki armeerida ja värvi alla viimistlemisel tasanduskihtides kasutada armeerivat võrku.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

LIIMIKULP BAUROC 150mm

LIIMIKULP BAUROC 150mm

21,10 €
Armatuursirge 16x6000mm B500B

Armatuursirge 16x6000mm B500B

Special Price 17,90 €

Tavahind: 22,98 €

     

Our Brand